خرید اقساطی بدون ضامن، چک و سفته

جدیدترین رایحه برند دیور فرانسه با نام رُز وود

لوازم شخصی برقی

رایحه‌های خوشبو هریک می‌توانند درست مانند یک دفتر خاطرات پرشده از شیرین‌ترین و زیباترین لحظه‌های زندگی، تصوری به‌یادماندنی از یک شخص، مکان، طبیعت و هرچیز دیگری را در ذهن ما به وجود بیاورند و آن‌ها را برای سالیان سال ماندگار و جاودانه کنند.

هر رایحه‌ای داستان متفاوت خود را داشته و این داستان با ترکیب نت‌های اصلی معطر و خوشبو تشکیل‌دهنده آن، می‌تواند به اوج برسد.

برند فرانسوی دور نیز که حتماً تاکنون نام آن و محصولات متنوع و جذابش به گوشتان خورده است، اکنون با یک کالکشن جدید در چهارمین ماه از سال ۲۰۲۰ همراه شده است که بانام عود رُزوود (Oud Rosewood) شناخته می‌شود. پس از تولید و رونمایی از رایحه موسوم به عود ایسپاهان (Oud Ispahan) که یک رایحه با آکوردهای چوبی و نت‌های گل بوده است و پس‌ازآن نیز عطر پرپل عود (Purple Oud) که با نت‌های اصلی چوبی و ادویه‌ای همراه شده بود، اکنون نوبت به سومین رایحه از این مجموعه جذاب رسیده که درون هرم نت‌های اصلی خود، آکوردهایی از نت‌های شرقی-چوبی را مشاهده می‌کند.

ادکلن rosewood دیور

بر اساس گفته‌های این برند نام‌آشنا، اسم انتخاب‌شده برای جدیدترین رایحه این شرکت، می‌تواند به‌خوبی گویای تصویری زیبا از موزیک و خاطرات عمیق یک شخص باشد که با کمک ترکیب جادویی خود، می‌تواند این تعریف قدرتمند و هیجان‌انگیز را در ذهن و روح آدمی، به حرکت دربیاورد.

آقای فرانسیس دماچی (Francois Demachy)، طراح عطر در مورد این رایحه جدید گفته است: «چوب‌های معطر قدرتمند و البته متضاد به‌کاررفته در روزوود، همان‌هایی هستند که ویژگی بی‌باک بودن، قدرتمند بودن و منحصربه‌فرد بودن را به‌گونه‌ای خارق‌العاده به این عطر، بخشیده‌اند. این رایحه از خانواده رایحه‌هایی است که می‌تواند مستقیماً با احساسات شورانگیز انسان، ترکیب و درگیر شده و جنبه رازآلود بودن خود را بیش‌ازپیش، نمایان کند.»

هرم نت‌های اصلی رایحه روزوود ۲۰۲۰ برند دیور

نت‌های گشایشی: تمشک، مربای میوه به

نت‌های میانی: نت‌های جانوری، چوب صندل

نت‌های پایه: آکوردهای چوبی از عود و چوب رُزبرند دیور