خرید اقساطی بدون ضامن، چک و سفته

خصوصیات متولدین مرداد

خصوصیات متولدین مرداد
لوازم شخصی برقی

در این مقاله قصد داریم شما را با خصوصیات اخلاقی متولدین مرداد ماه آشنا کنیم. گرم ترین فصل سال متعلق به مرداد ماهی ها می باشد، متولدین این ماه عاشق دیده شدن و مورد توجه قرار گرفتن هستند، کافی است کمی از آن ها تعریف کنید تا به دوست صمیمی شما تبدیل شوند. مردادی ها عاشق عشق ورزیدن و بدون عشق نمی توانند زندگی کنند، تلاش می‌کند تا رابطه عاشقانه بی نقصی را خلق کند. آن ها هر چند یک بار آمادگی عاشق شدن را دارند و البته پدر و مادر های نمونه ای هستند.

خصوصیات متولدین مرداد

اگر مرداد ماهی هستید پس شما اهل قبیله شیر ها هستید. ما می خواهیم شما را با خصوصیات متولدین مرداد ماه آشنا کنیم. در بین متولدین تمام ماه ها ، متولدین مرداد ماه نماد شیر و قدرت و اقتدار می باشند . آنها مانند شیر شجاع و نترس ، با صلابت و نیرومند و هوشیار اندقدرتمند ، پرمحبت ، از دروغ متنفر است ، ثابت قدم ، عاشق شهرت می باشد ، بسیار مغرور ، بشاش و سرحال ، جاه طلب و خودخواه ، بدپیله ، خود بزرگ بین ، کوشا ، فعال ، مودب ، پایدار ، باثبات ، با اراده و قوی ، خودنما ، اهل معنویات ، عاشق تعریف و تمجید ، دارای شهامت و جرات زیادی است ، فرمانروا و رهبر خوب ، زود فریب می خورد ، بلند نظر ، پرانرژی ، مهربان ، صدیق ، وفادار ، شجاع ، سخاوتمند ، به زندگی تجملاتی علاقه زیادی دارد ، لجباز ، پر توقع ، حساس ، تحمل زیادی دارد ، دوست واقعی است ، پدری نمونه ، بی ریا ، زود رام می شود ، خشمی طولانی دارد ، پشتیبان و مدافع اطرافیان است ، به موسیقی علاقه مند است ، تمایل دارد مورد ستایش قرار بگیرد ، حسود ، کارآمد ، دست و دلباز و تا حدودی ولخرج می باشد ، خودخواه ولی با گذشت ، بدون کینه ، فاقد بد ذاتی می باشد ، خونگرم ، ظریف کار ، سریع الانتقال ، خوش سیما ، تمیز ، به صورت ناگهانی عصبی می شود ، مودب ، مورد احترام.

خصوصیات متولد مرداد

همچنین بخوانید: ضرب المثل و تاریخچه آن چیست؟

خصوصیات مرد مردادی

یک شیر ژیان و سر کش، یک عاشق پاکباز، یک دوست واقعی و یک پدر نمونه، بی عشق نمی‌تواند زندگی کند دل او از آئینه پاکتر و روشنتر است، اما خشم او هم توفانی هم سهمگین خواهد بود. اغلب آدم‌های کارآمدی هستند به نحوی که اغلب کار‌های منزل را شخصا و با مهارت تمتم انجام می‌دهند. مردان متولد مرداد دارای طبعی گرم و خشک می باشند و آن ها خوشرو و مهربان هستند. زود خشمگین می شوند ولی به سرعت آرام می گیرند و اغلب افرادی خوش گذاران می باشند. یکی از خصوصیات مردان متولد مرداد این است که دارای عزت و طبعی بلند هستند و اغلب آن ها به مقامات بالایی می رسند.

خصوصیات مردان مرداد ماهی

خصوصیات زن مردادی

زنان متولد مرداد مادری صمیمی و مهربان هستند که سعی دارند فرزند خود را مستقل و با اعتماد به نفس زیادی به بار آورند.زنان مرداد ماهی دارای طالع بلندی هستند و آن ها ذاتا خوش بیان و خوش طبع و بلند قد و اغلب لاغر هستند همچنین زنان مرداد ماهی در اوایل زندگی خود با مشکلاتی و رنج هایی مواجه می شوند ولی هر چقدر جلوتر می روند به آسایش و آرامش بیشتری می رسند. گرم ، جذاب ، باهوش ، شیک پوش ، با شخصیت ، خواهان تجملات ، ریاست طلب ، دوستدار تعریف ، کدبانو ، در دوستانش تاثیر خوبی بر جای می گذارد.

خصوصیات زنان مردادی

جمع بندی

یک مرداد ماهی در روابط عاطفی خود به شدت افراط می کند. او گاهی عجله دارد، به حدی که قابل کنترل نیست. اما غرورش در بسیاری اوقات جلوی او را می گیرد و نمی گذارد طرف مقابلش این موضوع را بفهمد. متولد مرداد معمولا منضبط و بسیار مرتب است. او عادات بد کمی دارد و نقطه ضعف شان را سخت می شود شناسایی کرد. اما هر فردی نقطه ضعف هایی دارد و می شود با کمی دقت به آن رسید.