تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

معرفی فیلم نفس نکش 2 همراه با تریلر

فیلم نفس نکش 2
خرید کاندوم

اگر فیلم نفس نکش یک را دیده باشید، بدون شک این مطلب را با هیجان دنبال خواهید چرا که فیلم نفس نکش 2 به زودی می آید. همانطور که می دانید فیلم «نفس نکش» در سال ۲۰۱۶ فراتر از انتظارات ظاهر شد. این فیلم با بودجه‌ای کم‌تر از ۱۰ میلیون دلار به فروشی بالغ بر ۱۵۰ میلیون دلار دست یافت تا برای اسکرین جمز و استیج سیکس فیلمز به یک موفقیت تجاری بزرگ تبدیل شود. به این ترتیب خیلی زود ساخت نسخه بعدی آن در دستور کار قرار گرفت. ظاهرا نفس نکش 2 بسیار خشن تر و هیجان انگیز تر از نسخه یک آن است. در این فیلم مرد نابینا مشهور داستان باید برای نجات دخترخوانده‌اش به خانه‌ی آدم‌ربایان برود و این سرآغاز اتفاقات هیجان‌انگیز داستان است.

تریلر فیلم «نفس نکش ۲» (Don’t Breathe 2) از داستان ترسناک و خشن آن می گوید.

از میان بازیگران فیلم قبلی تا به امروز تنها بازگشت استیون لانگ برای ایفای دوباره‌ی نقش پیرمرد نابینا تأیید شده است. فیلم نفس نکش داستان سه جوان سارق را روایت می‌کرد که با دستبرد زدن به خانه‌های مردم امور می‌گذرانند. این تیم سرقت به منزل یک پیرمرد نابینا می‌روند تا پول‌های او را بدزند و در ابتدا این سرقت را بسیار ساده تصور می‌کنند، اما رفته رفته مشخص می‌شود تنها با یک بازنشسته‌ی ارتشی جانباز مواجه نیستند و در یک تله‌ی مرگبار گرفتار شده‌اند. در نفس نکش ۲ پیرمرد به‌جای مبارزه با خلافکاران در محیط آشنای خانه‌اش، مجبور است در محیط‌هایی جدید با آن‌ها مبارزه کند و این امر چالش‌های تازه و سختی پیش پای او قرار خواهد داد.

نفس نکش ۲ برای اکران در تاریخ ۲۲ مرداد ۱۴۰۰ (۱۳ آگوست ۲۰۲۱) برنامه‌ریزی شده است. کارگردانی این فیلم را رودو سایگس برعهده دارد. سایگس در فیلم قبلی در نوشتن فیلم‌نامه با فده آلوارز همکاری کرده بود و حالا در نخستین تجربه‌ی کارگردانی‌اش سکان ساخت نسخه‌ی دوم نفس نکش را در دست گرفته است.