تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

از کجا بدانیم زنی عاشقمان شده؟

برای مردان فهم دنیای زنان با پیچیدگی های مخصوص به خودش گاهی بسیار دشوار است. درک نشانه های علاقه مندی زنان به مردان کمک می کند تا در برقراری رابطه با زنان اندکی آسوده خاطر تر باشند. از نظر مردان، زنان هنگام ابراز علاقه بصورتی زیرکانه و پیچیده عمل می کنند و اکثر آنها جوابهای ضد و نقیضی می دهند چون خودشان مطمئن نیستند که چه چیزی در سرشان می گذرد. بنابراین آنچه که اغلب آقایان به دنبالش هستند، یک سری علائم و نشانه هایی است که بوسیله آنها متوجه علاقمندی حقیقی طرف مقابلشان شوند.
برخی از نشانه های علاقه مندی زنان عبارت اند از :

او حرکاتی ویژه انجام می دهد

خانم وقتی عاشق کسی می شوند نا خود آگاه طوری رفتار می کنند که به قول معروف خیلی تابلو است.! یعنی یکی سری حرکاتی از آن ها بروز می کند که به راحتی می توان به میزان علاقه شان به خود پی ببرید.

در اینجا به برخی از علائم زبان جسمانی زنان اشاره می کنیم:

1- نوازش کردن جواهرات مانند گوشواره و لمس نمودن دسته عینک

2- اشاره نمودن در جهت شما با پاها یا شانه ها

3- لبخند زدن هنگامی که شما او را برانداز می کنید.

4- خم شدن به طرف شما هنگام صحبت

5- بازی کردن با مو و دست کشیدن لای موها

6- چشم برنداشتن از شما هنگام صحبت و گفتگو

7- تقلید از حرکات شما ( مثلا” اگر دست خود را روی میز بگذارید او هم همین کار را می کند.)

اگر برخی از این علائم را هنگام حضور طرف مقابل مشاهده نمودید، تقریبا” می توانید مطمئن شوید که او چراغ سبز شروع رابطه برای دوستی و یا ازدواج را دارد به شما نشان می دهد.

نشانه های علاقه مندی زنان

او برای شما همیشه وقت دارد

این اصلی ترین قانون بازی عشق است. اگر زنی علاقه به برقراری رابطه و بیرون رفتن با شما باشد، همیشه خودش را در دسترس قرار می دهد. یعنی او یک شماره تلفن کاری یا آدرس ایمیل به شما خواهد داد. او در اسرع وقت به تلفن یا ایمیل شما جواب خواهد داد. او دعوت شما را برای با هم بودن خواهد پذیرفت. و اگر او در روزی که شما تعیین کرده اید وقت نداشت، چیزی شبیه این خواهد گفت:“خوب، این آخر هفته نمی تونم، اما اگر اشکال نداره بندازیم برای آخر هفته دیگه، باشه؟ “

شما هرگز از یک زن علاقمند چنین جملاتی را نخواهید شنید: الان واقعا سرم شلوغه ، یا بذار ببینم وقت دارم ، یا نمیدونم بتونم بیام یا نه

هر جا هستید، او آنجاست

ناگهان متوجه می شوید که او همه جا حضور دارد. او “بطور اتفاقی” هر کجا شما هستید پیدایش می شود، یا در راه روی محل کارتان مرتب جلوی شما قدم میزند، یا “تصادفی” به شما برخورد میکند، یا در میهمانی در اطراف شما مانور می دهد.

زنان عاشق

آنچه که او انجام می دهد تلاش برای جلب توجه شما است، و برای این است که خود را در موقعیتی قرار دهد تا شما « قدم اول» را بردارید. مساله اینجا است که بسیاری از مردان نسبت به این عمل زنان بی توجه هستند و به همین دلیل بسیاری از فرصت ها را از دست می دهند. مردان مستقیم عمل می کنند، زنان غیر مستقیم. بنابراین اگر زنی مکررا” شروع به قرار گرفتن سر راه شما نمود، احتمال اینکه او اینکار را عمدا انجام می دهد زیاد است.

همچنین بخوانید : چرا ازدواج کنیم؟

او در مورد شما کنجکاو است

از دیگر نشانه های علاقه مندی زنان این است دوست دارد همه چیزتان را بداند ( تا بتواند در این مورد با دوستان دخترش صحبت کند). او در مورد خانواده،پیشینه،سلیقه غذایی، موسیقی، فیلم و مسائل گوناگون شما پرسش خواهد کرد. انگیزه اصلی او این است که علایق شما را بشناسد تا بتواند خود را دارای علایق مشترک با شما نموده و پیوستگی بیشتری با شما ایجاد کند- اگر از قایق سواری خوشتان نمی آید، او نیز ناگهان از این کار متنفر می شود.

عشق

او وضعیت مالی شما را می سنجد

زن علاقمند دوست دارد منابع و بنیه مالی همسر آینده خود را مورد سنجش قرار دهد. سؤالاتی مانند: کجا زندگی میکنی؟ چه ماشینی داری؟ و شغلت چیه؟ می تواند نشانه علاقمندی وی باشد. اگر پاسخ این سؤالات مطابق با “استانداردهای” او باشد، علائم بعدی ظاهر خواهند شد وگرنه او در غباری از مه فرو خواهد رفت.

او نسبت به رابطه شما با زنان دیگر، حسادت می ورزد

یک زن سعی می کند از مرد مورد علاقه خود همانند یک عقاب مراقبت نموده و او را با چنگ و دندان حفظ کند. بنابراین اگر در حال جوک گفتن برای زنان دیگر متوجه حرص خوردن و جلز و ولز کردن او شدید، بدانید که او انتظار دارد برایش بیشتر از یک دوست باشید. که این موضوع کاملا طبیعی و عادی می باشد و دلیلی بر حسادت و خودخواهی منفردانه او نیست بلکه این خصلت در همه ی زنان یکسان است و وجود دارد.

او در مورد آینده صحبت می کند

یک زن علاقمند همیشه دوست دارد در مورد نقشه های آینده و کارهایی که می توانید با هم انجام دهید اشتیاق نشان می دهد. درواقع او اغلب چیزی شبیه این میگوید:“وای… تو هم از بولینگ خوشت میاد؟ باید یه بار با هم بریم بازی کنیم.” اگر او چنین عمل نمود، شک نکنید که دوست دارد ازش بخواهید با شما بیرون برود.

عشق زن و مرد

او بیقراری و بی تابی می کند

اگر او واقعا علاقمند باشد، دور و بر شما دستپاچه و بی قرار خواهد بود، بخصوص هنگامیکه شما نتوانید متوجه علائم اشتیاق او شوید. البته ممکن است که ذاتا یک شخص خجالتی نرمال باشد اگر او فقط پیش شما بی قراری می کند، احتمالا در سرش فکر ازدواج دارد.

نشانه های فوق ممکن است لزوما دلیل بر علاقمندی یک زن نباشد چون برخی از زنان کلا با دیگران حالتی دوستانه دارند اما اگر تعداد زیادی از این علائم را در فردی مشاهده نمودید می توانید به خود امیدواری دهید و به دلتان صابون بزنید.

کانال تلگرام کادولین