تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

کادو برای روز ولنتاین، چگونه عشقتان را خوشحال کنید

کادو روز ولنتاین

چه ایده ای برای روز ولنتاین دارید؟ ژکسون امکان خرید کادو با ارسال فوری را در این روز فراهم کرده است. شما با مراجعه به سایت ژکسون می توانید پک های هدیه متنوع و انواع عطر و ادکلن زنانه اصل را با اطمینان خرید کنید و در صورتی که ساکن شهر تهران باشید می توانید همان روز تحویل بگیرید.

شاید با نزدیک شدن به ولنتاین روز به روز به این فکر میکنید که وقت کمی باقی مانده است و اگر هنوز چیزی تهیه نکرده اید و هدیه ای نخریده اید به این فکر می افتید که از طریق فروشگاه های اینترنتی ، هدیه خود را زودتر تهیه کنید.

برای ولنتاین چه کنیم؟

معمولا برای روز ولنتاین ایده ها و توصیه ها و پیشنهادات به افراد مختلف پیرامون این است که در روز ولنتاین چه کار هایی انجام بدهند. اما ما در این مطلب قصد داریم به کار هایی اشاره کنیم که نباید در روز ولنتاین انجام شود.

مجرد ها بخوانند!

ابتدا افرادی را مخاطب قرار می دهیم که تنها هستند کسی در زندگی آن ها حضور ندارد. در این قسمت به این افراد توصیه هایی می کنیم تا برای آن ها نیز ولنتاین روز خوبی باشد:

حسادت ممنوع؟!

بعضی از مجرد ها با دیدن زوج هایی که برای یکدیگر کادو ولنتاین می خرند و روز ولنتاین را با هم می گذرانند دچار احساس افسرگی و دلسردی و حسادت می شوند.اگر شمایی که این مطلب را می خوانید از این دسته هستید باید به شما بگوییم درصد بالایی از چیزهای ظاهری که در رابطه دیگران می بینید در باطن رابطه هایشان نیست، پس بدانید که بسیاری از زوج ها به اندازه ای که نمایش می دهند رمانتیک نیستند.

برای عشق آینده تان هدیه بگیرید!

اگر واقا از خود می پرسید که برای ولنتاین چه کنیم؟ شاید با خواندن این عنوان یه مقدار تعجب کرده باشید! اما امیدوارانه برای کسی که قرار است به زندگی شما وارد شود هدیه ای بگیرید. منظور از هدیه کادوی فیزیکی نیست. بلکه تصمیمی برای خودتان بگیرید و یا هنر جدیدی یاد بگیرید، تصمیم بگیرید بیشتر ورزش کنید و به طور کلی در خود تغیراتی ایجاد کنید که برای عشق آینده تان شریک قدرتمند و بهتری به حساب بیایید.

برای خودتان هدیه بخرید!

چیزی که خیلی وقت است به آن فکر می کنید ولی دلتان نمی آید برایش پول خرج کنید، یکی از گزینه های خوب برای هدیه ای است که برای خودتان می خرید. خودتان را دوست داشته باشید. کسی که بلد نباشد خودش را دوست بدارد نمی تواند به شخص دیگری هم عشق بورزد. خودتان را خوش حال کنید و از هدیه ای که برای خودتان خریده اید لذت ببرید. اگر واقعا به فکر این هستید که برای ولنتاین چه کنیم؟

عشق های زندگی تان را بشناسید.

برخی گمان می کنند که در روز ولنتاین فقط باید برای همسر یا نامزدشان هدیه تهیه کنند. اگ یک نگاه به اطراف خود بندازید متوجه میشوید افراد زیادی هستند که دایره بزرگ عشق شما را تشکیل می دهند، مثل پدر، مادر و خواهر و برادر که در روز های سخت هم همیشه در کنار شما بودن. از این کار غافل نشوید.

در پایان باید خاطر نشان کنید که اگر قصد خرید فوری کادو را دارید حتما به سایت کادولین سر بزنید.