خرید اقساطی بدون ضامن، چک و سفته

یورو ۲۰۲۰؛ زنده شدن امید آلمان و توقف فرانسه و اسپانیا

یورو 2020
لوازم شخصی برقی

در «گروه مرگ» رقابت های یورو ۲۰۲۰ تیم های آلمان و پرتغال در مونیخ به مصاف یکدیگر رفتند. کریستیانو رونالدو، ستاره تیم پرتغال در دقیقه ۱۵ این بازی توانست دروازه آلمان را باز کند. با این حال بازیکنان آلمان با گل به خودی های پرتغال در دقایق ۳۵ و ۳۹ توانستند ورق را به نفع خود برگردانند و به عنوان پیروز نیمه اول به رختکن بروند.

در نیمه دوم کای فرتس و روبین گوزنس در دقایق ۵۱ و ۶۰ دروازه پرتغال را باز کردند تا آلمان چهار بر یک پیش بیافتد. در ادامه دیگو ژوتا در دقیقه ۶۷ برای پرتغال گلزنی کرد تا در نهایت این بازی با نتیجه چهار بر دو به سود آلمان به پایان برسد. به این ترتیب شاگردان یوآخیم لو با این پیروزی به صعود از «گروه مرگ» امیدوار شدند.

در بازی مهم دیگر، قهرمان جام جهانی ۲۰۱۸ در اولین بازی خود موفق شده بود تیم آلمان را با یک گل شکست دهد. شاگردان دیدیه دشان در پایان نیمه اول مسابقه روز شنبه شاهد باز شدن دروازه شان بودند و به این ترتیب بازنده به رختکن رفتند. فرانسه که در برابر بیش از ۵۵ هزار طرفدار تیم ملی مجارستان در گرمای بوداپست بازی می کرد با گل آنتوان گریزمن در نیمه دوم توانست بازی را به تساوی بکشاند.

کسب نتیجه مساوی در بوداپست برای فرانسه به این معنا است که هنوز صعود این تیم به مرحله یک هشتم نهایی مسجل نشده است. تک گل مجارستان در این بازی را آتیلا فیولا به ثمر رساند.

در سومین بازی روز شنبه تیم ملی فوتبال اسپانیا در مقابل لهستان به پیروزی رسید. آلوارو موراتا، مهاجم اسپانیا در دقیقه ۲۵ این بازی دروازه لهستان را باز کرد تا لوئیس انریکه و شاگردانش نیمه اول را با پیروزی پشت سر بگذارند اما در نیمه دوم روبرت لواندوفسکی، کاپیتان لهستان با ضربه سرش در دقیقه ۵۴ موفق شد دروازه حریف را باز کند. این مسابقه در نهایت با نتیجه مساوی یک بر یک پایان یافت.