تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

10 ایموجی پرطرفدار در سال 2021 را بشناسید

10 ایموجی پرطرفدار در سال 2021 را بشناسید

باز هم مثل سال 2019 ایموجی 😂 بدون هیچ گونه تغییری، رتبه یک پر طرفدار ترین را از آن خود نمود. با این حال یک تغییرات کلی در رده بندی سایر ایموجی ها ایجاد شده است. کنسرسیوم یونیکد بعنوان یک سازمان غیر انتفاعی مسئول دیجیتالی کردن این زبان جهانی است. به این معنی که وظیفه تولید و مدیریت این زبان جهانی که 92% مردم جهان از آن استفاده می کنند به عهده آنها است.

در سال ۱۹۹۹، یک هنرمند ژاپنی اولین ایموجی را طراحی کرد و سپس این تصاویر به موبایل‌ها راه پیدا کردند. ژاپنی‌ها خیلی زود از ایموجی‌ها استقبال کردند و در نهایت بعد از توجه گسترده به این پدیده در دیگر کشورها، گوگل در سال ۲۰۰۷ از کنسرسیوم یونیکد خواست که استانداردهای جهانی برای یکپارچه‌سازی ایموجی‌ها در تمام پلتفرم‌ها ایجاد کند.

باید خاطرنشان کنیم تمام گجت‌ها از استانداردهای یونیکد بهره می‌برند که فعالیت آن عمدتا در زمینه‌ی ارائه‌ی استاندارد برای متون مختلف است. در هر صورت در سال ۲۰۰۷ این کنسرسیوم پیشنهاد گوگل را تایید کرد و ۱۱۴ ایموجی به Unicode 5.2 اضافه شد. اپل در سال ۲۰۱۱ کیبورد مختص ایموجی‌ها را به iOS اضافه کرد و حدود دو سال بعد، اندروید هم از این قابلیت بهره‌مند شد.

این گروه لیستی از پرطرفدارترین ایموجی های مورد استفاده در سطح جهان در سال 2021 را اعلام کرد. اعلام این خبر هر ساله بسیار جذاب است ولی امسال بیش از پیش مورد توجه قرار گرفت چرا که این شرکت در سال 2020 لیست پرطرفدارترین ایموجی ها را اعلام نکرده بود. در واقع امسال اولین باری است که از سال 2019 ما قادر بوده ایم به این اطلاعات دسترسی داشته باشیم.

در لیست زیر از راست به چپ 10 ایموجی برتر در سال 2019 و 2021 رو مشاهده می کنید.

2019: : 😂 ❤️ 😍 🤣 😊 🙏 💕 😭 😘 👍

2021: 😂 ❤️ 🤣 👍 😭 🙏 😘 🥰 😍 😊

جالب است که ایموجی اول در سال 2021 دقیقا همان ایموجی پرطرفدار سال 2019 بوده است : 😂 یک چهره با اشک هایی که از شوق یا خنده زیاد سرازیر شده است.

به همین ترتیب در جایگاه دوم هم که برای ایموجی ❤️ بوده است تغییری مشاهده نشده است. با این وجود در ادامه لیست تغییرات زیادی مشاهده می شود. به ویژه ایموجی 💕 که در سال 2019 در رتبه هفتم قرار داشت و الان حتی در بین 10 ایموجی برتر هم جایی ندارد. همچنین ایموجی 👍 با رشد قابل توجهی از رتبه 10 به رتبه 4 رسیده است.

اطلاعات تکمیل تر از پرطرفدار ترین اموجی ها در سال 2021

خارج از این لیست ده تایی، کنسرسیوم حجم قابل توجهی از اطلاعات مربوط به سایر ایموجی های مورد استفاده را نیز منتشر کرده است. شما می توانید این اطلاعات کامل را از این لینک مشاهده کنید. اما ما در اینجا مهمترین هایش را برایتان آورده ایم :

ایموجی پر استفاده مرتبط با پوشاک تاج پادشاهی است : 👑

در مورد حیوانات ایموجی پروانه طرفداران بیشتری داشته است : 🦋

در انتهای لیست هم می توان پرچم های کشور های مختلف را مشاهده کرد. ظاهرا مردم اهمیت زیادی به آنها نمی دهند.

اما در ادامه از یک ایموجی جالب برایتان خواهیم گفت که با جثه کوچک ، رشد بسیار خوبی داشته است! ایموجی ? که در سال 2019 در رتبه 97 بوده است اکنون به صعود چشمگیر به رتبه 14 رسیده است.

شما از چه ایموجی های بیشتر استفاده می کنید؟ آیا این لیست با پیشبینی شما مطابقت داشت؟