تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

5 عطر شکلاتی خوب را بشناسید

عطر و ادکلن شکلاتی
شیگلم

در دنیایی که عاشقان شکلات کم نیستند حتما طرفداران عطر های شکلاتی نیز کم نخواهند بود. پس اگر قصد خرید عطر برای خودتان یا فرد مورد علاقه تان دارید، با کادولین همراه باشید تا بهترین عطر های شکلاتی را به شما معرفی کنیم.

1- عطر زنانه پرنسس از برند ورا وانگ (Princess By Vera Wang)

اگر شما از آن دسته از آدم ها هستید که دوست دارید دسرتان با کپه ای از تاپینگ های مختلف بالا بیاید،  این عطر چیز لذت بخشی برای شماست! رایحه های فوق العاده دلفریب آن تاثیر بی نظیری دارد با نت هایی از شکلات تلخ لوکس، زردآلوی طلایی، دسر مرینگ شیرین، خامه ی وانیلی و دسر سیب ترد شده. خوب به نظر این همه طعمِ خوب کمک می کند که دیگر شکلات را فراموش کنید! 

عطر زنانه پرنسس از برند ورا وانگ (Princess By Vera Wang)

2- عطر زنانه و مردانه «ارکید سیاه» (Black Orchid) از برند تام فورد (Tom Ford)

اگر این عطر یک تکه شکلات بود، شکلاتی بسیار لوکس بود که برای خودتان نگه می داشتید و با کسی به اشتراک نمی گذاشتید! با رایحه ای قوی و ترکیبی زیبا از میوه ها، انواع توت ها، کهربا، شکلات و وانیل. تنها کافی است چند بار اسپری کنید و بعد گرفتارش شوید!

عطر زنانه پرنسس از برند ورا وانگ (Princess By Vera Wang)

3- عطر زنانه ی «فرشته» از برند «موگلر» (Angel By Mugler)

عطش دلتان به خوراکی های شیرین را با این لذت فوق خوشمزه تیز کنید.  رایحه مقاومت ناپذیر این عطر ترکیب  شیرینی است از کارامل نرم، عسل، بادام سوخته و وانیل. اگر این عطر در بخش دسر منوی یک رستوران بود حتما دو تا از آن سفارش می دادیم.

 4- عطر زنانه Boss the Scent با آکورد پرایوت (Boss the Scent Private Accord)

این عطر قوی و شیفته کننده ویژگی هایی مشابه با یک شکلات شیرین را دارد. نوت هایی از کمپوت هلو با عسل به همراه عطر کاکائوی بو داده شده با نوت میانی شرقی که نه تنها به رایحه ی این عطر ویژگی “خوشمزه” بودن می دهد بلکه آرام آرام ما را به سمت اغوا شدن می برد.

 عطر زنانه Boss the Scent با آکورد پرایوت (Boss the Scent Private Accord)

5- عطر مردانه Boss the Scent با آکورد پرایوت (Boss the Scent Private Accord)

آقایان! می دانیم که شما هم طرفدار شکلات هستید بنابراین فکرمی کنیم که نوت های فراموش نشدنی این عطر از برند هوگو باس به نقطه شیرینی از وجودتان اصابت می کند! نوت هایی از زنجبیل، چرم سیاه و اسطوخدوس رایحه ای برایتان می سازد که در هنگام بو کردنش تمام حس های پنجگانه تان را درگیر می کند، همان کاری که شکلات با شما می کند!