تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

فروش کاندوم در خرم آباد

خرید کاندوم در ایران
خرید کاندوم

فروشگاه اینترنتی کادولین جهت رفاه حال مشتریان، با افتخارامکان  خرید کاندوم در خرم آباد را فراهم نموده است.

هموطنان عزیزمان برای خرید کاندوم در خرم آباد کافی است محصولات مورد نظر خود را به سبد خرید اضافه نمایند و بعد از ورود اطلاعات پستی، سفارش خود را تکمیل نمایند. ارسال به شهر خرم آباد با پست پیشتاز و سفارشی امکان پذیر است. ما مجموعه ای از بهترین کاندوم های موجود در بازار را برای شما فراهم کرده ایم.

همکاران ما در مجموعه کادولین بعد از بررسی سفارش شما ، در سریع ترین زمان ممکن آن را پردازش کرده و از طریق پست ارسال می کنند.

استفاده از کاندوم

ما تمام تلاش خود را در راستای حفظ اطلاعات و حریم شخصی مشتریان انجام می دهیم . به همین دلیل بسته بندی ها کاملا محرمانه بوده و هیچ نام و نشانی از محصولات زناشویی و مجموعه کادولین روی آن درج نمی شود. حتی کارکنان اداره پست هم اطلاعاتی از محصولات داخل بسته ندارند.

فروشگاه اینترنتی کادولین دارای نماد اعتماد الکترونیک از وزارت صنعت، معدن، تجارت و همچنین نشان ملی ثبت رسانه های دیجیتال از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی می باشد. بنابراین می توانید یک خرید کاملا مطمئن را با ما تجربه کنید.

همچنین برای خرید عمده کاندوم نیز با پشتیبانی سایت در تماس باشید.

خرم آباد

خرم آباد را بزرگترین شهر لرنشین ایران می‌نامند. خرم آباد مرکز استان لرستان می‌باشد و اما از شهرهای زیبا و گردشگری ایران به حساب می‌آید. این شهر بیست و سومین شهر پرجمعیّت ایران است و براساس سرشماری سال ۱۳۹۵ مرکز آمار ایران، 506471 نفر جمعیت را در خود داراست.

شهرستان خرم آباد مرکز استان لرستان از استان های غربی ایران بوده که در میان دره‌ های زاگرس قرار دارد. این شهرستان از شمال با شهرستان سلسله، از جنوب با شهرستان اندیمشک، از شرق با شهرستان‌های دورود والیگودرز، و از غرب و جنوب‌غربی با شهرستان‌های دوره و پلدختر  مرز مشترک دارد. البته در گذشته خرم آباد جزئی از استان خوزستان محسوب می‌شد امّا بعد‌‌ها طبق تقسیمات جدید جزئی از استان لرستان نامیده شد و امروزه هم مرکز استان لرستان است.

خرم آباد

آب و هوای خرم آباد مدیترانه‌ای و‌‌ تقریباً معتدل و نیمه‌مرطوب است. این شهر با میزان بارندگی بسیاری دارد و گاها نیز با خطر سیل مواجه می‍‌شود که آخرین آن در سال 98 رخ داد.به دلیل همین بارندگی های فراوان، از منابع آب‌های زیرزمینی و چشمه‌های درون شهری زیادی برخوردار است که از‌‌ نکات بارز‌‌ جغرافیای شهر خرم آباد به شمار می‌روند.

این شهرستان با بهره از جلگه‌‌ها و دشت‌‌های کم‌عرض، کوه‌های مرتفع، و درّه‌های عمیق در میان دو منطقه‌ی سرد شمالی و گرم جنوبی قرار دارد، به همین سبب چند اقلیم آب و هوایی متفاوت دارا است.‌‌ به طوری که شمال، شمال‌غربی و شمال‌شرقی شهرستان  آب و هوای سرد کوهستانی دارد، بخش مرکزی دارای آب و هوای معتدل مدیترانه‌ای، و جنوب و جنوب‌غربی شهرستان دارای آب‌وهوای نیمه گرمسیری است.