تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

خرید کاندوم پرداخت در محل

خرید کاندوم پرداخت در محل
خرید کاندوم

خرید کاندوم و پرداخت در محل توسط فروشگاه اینترنتی کادولین راه اندازی شد. وقتی سایت کادولین را باز می کنید، بین محصول و شما هیچ واسطه ای وجود ندارد. شما هر محصولی که بخواهید می توانید با مطالعه کامل توضیحات و مقایسه با سایر محصولات انتخاب نمایید و در بسته بندی کاملا محرمانه و خیلی سریع تحویل بگیرید. این از مزایای بزرگ فروشگاههای اینترنتی است که مردم هر روز بیشتر به آن تمایل پیدا می کنند.

پرداخت در محل کادولین

مجموعه کادولین بعد از سالها فعالیت در بازار اینترنتی و فیزیکی با دغدغه های مشتریان کاملا آشنا می باشد. ما به درستی می دانستیم که مشتریان برای خرید کاندوم و پرداخت در محل بسیار مشتاق هستند.

خرید کاندوم پرداخت درب منزل

خرید کاندوم در ایران برای خیلی از زوج ها مشکل است. فروشگاه اینترنتی کادولین علاوه بر ارائه انواع کاندوم خاردار، کاندوم نازک ، کاندوم تاخیری و … با درج توضیحات دقیق هر محصول و امکان مقایسه بین آنها امکان انتخاب کاندوم مناسب و شرایط خرید آنلاین کاندوم و پرداخت در محل را فراهم نموده است. تحویل فوری در تهران و ارسال پستی به سایر شهر ها در بسته بندی های محرمانه صورت می گیرد. روزانه مطالب مفید درباره قبل و بعد ازدواج و دانستی های جنسی بر روی سایت قرار می گیرد تا جامعه ایران امکان دسترسی آسان به منابع علمی و پرسش از دکتر های مجرب در این زمینه را داشته باشند.

فروشگاه اینترنتی کادولین ، بهترین راه برای خرید کاندوم ، محصولات زناشویی ، آرایشی و بهداشتی در ایران است.

در حال حاضر پرداخت در محل فقط در شهر تهران امکان پذیر است.

امکان پرداخت در محل به زودی در سایر شهر های ایران نیز راه اندازی خواهد شد.

اگر پرداحت در محل هنوز در شهر شما فعال نیست در قسمت پایین همین مطلب اسم شهر خود را بنویسید تا در اولین فرصت اقدام به راه اندازی کنیم.