تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

درمان زود انزالی با 7 روش قطعی – 100% علمی

درمان زود انزالی
خرید کاندوم

درمان زود انزالی به شما در داشتن زندگی جنسی موفق و افزایش اعتماد به نفس کمک شایانی می کند. ابتدا باید این موضوع مهم را بدانید درمان زود انزالی آمپول ندارد! به نظر ما خیلی از افراد به دلیل نداشتن تجربه کافی در رابطه جنسی دچار زود انزالی می شوند که با آموزش درست به راحتی قابل برطرف است. همانطور که می دانید روابط زناشویی یکی از پایه های استحکام روابط بین زوجین می باشد. یکی از مشکلاتی که باعث نارضایتی زوجین می شود زود انزالی در مردان است که به کمک رفتار و درمانی و دارو درمانی قابل حل است. البته باید گفت که به کمک محصولات زناشویی مثل کاندوم، ژل تاخیری و اسپری تاخیری بسیاری از مشکلات رفع می شود اما اگر قصد استفاده از این محصولات را هم ندارید، در این مقاله به طور کامل از همه جهات این موضوع را بررسی می کنیم و معجونی از روش های مختلف را به شما معرفی خواهیم کرد.

بهترین روش برای درمان زود انزالی

بهترین راه درمان زود انزالی استفاده از مجموعه ای از روش های علمی است که در آن به همه جوانب این پدیده پرداخته می شود. از تغییر رفتار جنسی تا استفاده از محصولات بهداشتی همچون کاندوم یا اسپری تاخیری در درمان زود انزالی موثرند.

ما در ادامه به طور کامل همه این روش ها را بررسی می کنیم.

درمان زود انزالی به روش رفتار درمانی

افرادی که تجربه درمان زود انزالی را داشته اند، اغلب از روش های رفتاری به عنوان بهترین راه و معجزه ای عالی برای حل مشکل خود یاد کرده اند.

۱- رفع و تعدیل علل زمینه ای زود انزالی

اولین خط درمان زود انزالی داشتن زندگی سال سالم است. مواردی چون خواب خوب، استراحت مناسب، تعدیل استرس های روزمره زندگی، درمان افسردگی ها، ایجاد نشاط و شادابی و تغذیه مناسب و به حداقل رساندن تنش های روزمره زندگی، ورزش مداوم و مستمر و تقویت رابطه روحی و روانی با همسر و ایجاد صمیمیت بیشتر که توجه به این نکات در درمان انزال زودرس بسیار کمک کننده هستند.

درمان زود انزالی به کمک رفتار درمانی

۲- روانکاوی و روان درمانی

زودانزالی در افرادی که تیپ شخصیتی A دارند بیشتر دیده می شود که مشخصات این افراد عبارتند از: افراد عجول، زودرنج، پرخاشگر، افراد استرسی و حساس که این افراد در تلاطم امواج روزمره زندگی بیشتر تحت تأثیر قرار می گیرند. و لذا جهت ریشه یابی و تعدیل و کنترل احساسات و بالا بردن آستانه تحمل خود و یا به عبارتی مدیریت احساسات در برخورد روزمره با مشکلات زندگی و روابط اجتماعی نیازمند روان درمانی و آموزش کنترل رفتاری دارند.

۳- مدیریت احساس در هنگام مقاربت

جهت کنترل زود انزالی باید از هیجان اجتناب کرد و جهت کاهش هیجان و به تآخیر انداختن انزال بهترین راه منحرف کردن ذهن از صحنه مقاربت است. در هنگام مقاربت همزمان که مشغول معاشقه هستید فرض کنید که در محل کارتان هستید و یا در کنار دریا نشسته اید و یا قدم می زنید و غایب بودن ذهن در صحنه و عدم فکر کردن به انزال خودبخود باعث به تأخیر افتادن انزال خواهد شد.

تمرین های رفتاری برای درمان زود انزالی

۱- روش start – stop

جهت انجام این تمرین باید صبر و حوصله داشته باشید و نباید زود سرخورده شوید. مدتی مقاربت را تعطیل کنید و سپس همزمان با تمرکز و بالا بردن حس اعتماد به نفستان از تکنیک start – stop استفاده کنید. بر اساس مطالعات ثابت شده روانشناسی با تمرکز و تقویت ذهن و بالا بردن حس اعتماد به نفس و تلقین کار غیر ممکن وجود ندارد.

روش شروع و توقف برای درمان زود انزالی

با همکاری همسر و یا در یک اتاق و به تنهایی باید حالت تحریک جنسی و نعوظ داشته باشید و سعی کنید تا احساس انزال دارید آن را متوقف و به تأخیر اندازید و یا زمان نعوظ تان را با هر تمرین طولانی تر نمائید. ممکن است در شروع تمرین موفق نباشید ولی توصیه می کنم با استمرار و پشتوانه قوی واراده محکم این تمرین را ادامه دهید. دادن روحیه توسط همسر و همکاری ایشان بسیار کمک کننده است.

۲- تکنیک فشار

مکانیسم عمل این تکنیک کاهش خون رسانی موقتی به گلانز و یا نوک آلت تناسلی است که آستانه تحریک را بالا برده و به تأخیر افتادن انزال کمک می کند. در این روش وقتی که آلت کاملاً سفت است ثانیه هایی نوک آن را با انگشت فشار داده و رها سازید.

۳- استفاده از آب یخ

استفاده از کمپرس آب یخ با دو مکانسیم انقباظ عروقی و کاهش حساسیت گیرنده های عصبی روی نوک آلت به تأخیر در انزال کمک کننده خواهد بود. این روش از سالیان سال و توسط مردان قدیمی به عنوانبه تأخیر انداختن انزال استفاده می شده است. (تماس مستقیم با یخ و یا گذاشتن آلت در یک ظرف آب یخ لحظاتی می تواند انزال را به تأخیر اندازد.)

قویترین داروی گیاهی برای زود انزالی

دم کرده های گل شقایق، دارچین، گل گاوزبان، عرق بیدمشک و بهارنارنج و آویشن، تخم گشنیز، گلاب و غیره که با مکانیسم آرام بخشی و کاهش اضطراب و با ایجاد گرمی طبع را جهت توصیه انزال زودرس اظهار می دارند. البته نقش درمان های سنتی بسیار کم رنگ است ولی به علت گیاهی بودن و غیر مضر بودن آنها اشکالی در مصرفشان نیست.

درمان زود انزالی به کمک محصولات جنسی

با توجه به پیشرفت در تکنولوژی پزشکی و در دسترس بودن متدهای جدید از قبیل داروهای شیمیایی پیشرفته، کاندوم، اسپری های تأخیری و غیره امکان درمان زود انزالی خیلی بهتر فراهم شده است. ما در کادولین انواع این محصولات را با قیمت مناسب و ارسال فوری برای شما فراهم کرده ایم.

۱- اسپری های تأخیری

امروزه اسپری های مخصوص تاخیر با دوز کم در بازار وجود دارد که فقط مخصوص درمان زود انزالی است. بهترین زمان مصرف اسپری یک ربع قبل از رابطه و فقط سه الی چهار پاف به نوک آلت و زیر ناحیه ختنه گاه است. اسپری با بی حس کردن نوک آلت آستانه تحریک پذیری اعصاب نوک آلت را بالا برده و باعث تأخیر می شود. به علت این بی حسی موضعی لذت ارگاسم یا انزال پائین می آید که بعضی از مردان آن را دوست ندارند.

استفاده از اسپری تاخیری برای درمان زود انزالی

یکی از بهترین اسپری های تاخیری موجود در بازار ایران، اسپری تاخیری دلتا می باشد. این اسپری با داشتن 10% لیدوکائین استاندارد، به افراد در کنترل انزال کمک شایانی می کند.

3- ژل های تاخیری

مکانزیم عملکرد ژل ها کاملا شبیه اسپری است. با این تفاوت که مقدار ماده موثر تاخیری در آن بسیار کمتر و حدود 2% می باشد.

۲- کاندوم های تاخیری

اساس استفاده از کاندوم قبل از سکس این است اکه از تماس مستقیم آلت با واژن خانم ها جلوگیری شود و لذا آستانه تحریک را بالا می برد. کاندوم های تأخیری به ژل های بی حس کننده نیز آغشته شده اند که همزمان با دو نقش بی حس کننده و کاهش سطح تماس انزال را به تأخیر می اندازند.

در دسته کاندوم تاخیری سایت کادولین، بهترین مدل های کاندوم با قابلیت تاخیری بالا موجود است.

۳- مصرف ترامادول و تریاک

بر اساس باور قدیمی غلط که تریاک جهت سفت کردن کمر مردان و درمان انزال زودرس مفید است علت اعتیاد خیلی از افراد به تریاک به همین باور بر می گردد و ترامادول نیز جزء داروهای مخدر می باشد که به عنوان مسکن امروزه در موقع خاص برای دردهای شدید و غیر قابل کنترل توسط پزشکان استفاده می گردد ولی متأسفانه به علت نقش اعتیادآور و ایجاد وابستگی شدید ما مصرف تریاک و ترامادول را اصلاً توصیه نمی نمایم.

قرص برای درمان زود انزالی

استفاده از قرص و دارو حتما نیازمند مشاوره با پزشک متخصص است. توجه داشته باشید که مصرف خود سرانه قرص هایی که در بازار برای درمان زود انزالی به فروش می رسد خطر سکته قلبی و مشکلات تناسلی را افزایش می دهد.

1- قرص های مهارکننده آنزیم فوسفو دی استراز

امروزه حتماً نام قرص های ویاگرا، تادلافیل، سیلدنافیل و … را شنیده اید که این داروها با مکانیسم گشادکننده گی عروق بدن به خصوص آلت تناسلی مرد باعث ایجاد نعوظ سفت می شوند که امروزه به صورت روتین برای مردان مبتلا به اختلال نعوظ و عدم سفت شده گی آلت تناسلی تجویز می شود. جایگاه مهم این قرص ها در زود انزالی به نقش تقویت کننده گی نعوظ و افزایش توانائی مرد جهت انجام نعوظ مکرر است. به صورت خلاصه این قرص ها انزال را به تأخیر نمی اندازند بلکه به فرد این توان را می دهند که بعد از انزال زودرس یک ربع تا نیم ساعت بعد دوباره قدرت نعوظ داشته باشند که در بار دوم مطمئناً انزال با تأخیر انجام می شود که به آن dabble sex می گویند. مصرف این داروها عوارضی از قبیل سردرد، اختلال در دید و افروختگی ایجاد می کننند و لذا در بیماران مبتلا به قلبی و عروقی و سایرین حتماً با نظر پزشک تجویز شود.

درمان زود انزالی با قرص تاخیری

2- داروهای آرام بخش

با توجه به حساس و تحریک پذیر بودن شخصیت افراد مبتلا به زود انزالی، مصرف داروهای آرام بخش از قبیل فلوکسین و اگزازپام، دیازپام و یا ضد افسردگی ها از قبیل ایمی پرامین، کلومیپر امین را استفاده می کنند. با توجه به عوارض طولانی مدت آنها و نیاز به مصرف دوز بالا با گذشت زمان این داروها اثر بخشی چندانی در درمان زود انزالی ندارند.

3- داروهای مهارکننده سروتونوئین از جمله سرترالین یا آسنترا

بعضی از محقیقن علت زود انزالی را در اختلال در عملکرد انتقال دهنده های عصبی می دانند. مخصوصاً ماده ای به نام سروتونین. امروزه جهت درمان انزال زودرس جزء درمان های استفاده شده می باشد.

برای درمان زود انزالی چی بخوریم؟

تغذیه افراد در میزان حساسیت و تحریک جنسی تا حدی موثر است. مواد غذایی هستند که اضطراب جنسی را کاهش و به شما حس آرامش می دهند. این موارد عبارت اند از :

  1. شکلات تلخ
  2. مارچوبه
  3. موز
  4. عدس
  5. تخم مرغ
  6. هویج
  7. کرفس
  8. ماهی
  9. قارچ
  10. آواکادو

البته اینطور نیست که با خوردن این مواد سریعا درمان شوید و یا کنترل شما در رابطه جنسی زیاد شود. هر چه بیشتر این مواد غذایی در برنامه روزانه شما باشد، به درمان زود انزالی کمک بیشتری خواهد کرد.

درمان زود انزالی با دارچین

دارچین یکی از گیاهان خیلی خوب و مفید برای درمان زود انزالی می باشد. دارچین از زمان های قدیم برای درمان زود انزالی و ناتوانی جنسی مفید بوده است و امروزه هم این گیاه دارویی یکی از بهترین راه های درمان می باشد. دارچین به خاطر طعم دلپذیری که دارد معمولأ هم در غذا و هم در نوشیدنی های گرم و سرد می توانید از آن استفاده کنید. البته مصرف خیلی زیاد دارچین هم می تواند باعث افزایش فشار خون و یا معده درد شود. درمان زود انزالی با دارچین یکی از روش های آسان و لذت بخش می باشد چون هم می توانید به صورت پودر شده از آن استفاده کنید و یا می توانید به راحتی از آن در داخل چای و یا قهوه خود استفاده کنید.

دارچین برای تغییر در متابولیسم بدن می تواند بسیار موثر باشد. چون افرادی به زود انزالی دچار می شوند که دارای تب سرد هستند و دقیقأ دارچین برای این افراد ساخته شده است که می تواند باعث تغییر در تب افراد شود و تب سرد را به تب گرم تغییر خواهد داد.

درمان زودانزالی با دارچین

درمان زود انزالی با دارچین می تواند باعث افزایش در قدرت در تاخیر و همچنین افزایش قوای جنسی شود. در زمانی که در دروان درمان هستید بهتر است که از غذاهای سرد استفاده نکنید. استفاده از ماهی – مرغ – سیب زمینی – نوشیدنی های خیلی سرد می تواند درمان زود انزالی را ماها و یا حتی سالها به تاخیر بیندازد. به همین دلیل ما به همه افراد توصیه می کنیم که اگر می خواهند برای درمان زود انزالی خود قدم موثری بردارند توصیه می شود که از این مواد غذایی استفاده نکنند و یا حتی اگر می خواهند استفاده کنند بهتر است که دارچین هم بر روی غذای خود استفاده کنید. چون دارچین تا حدود بسیار زیادی سردی غذاها را برطرف خواهد کرد.

درمان زود انزالی معمولأ نیاز به مدت زمان خاصی برای درمان خواهد داشت. که بهتر است در این مدت از مواد غذایی که گرم هستند و یا به اصطلاح گرمی بخش هستند زیاد استفاده کنید. بهترین منابع غذایی برای درمان زود انزالی گوشت پرندگان – گوشت شتر مرغ – سبزیجات برگ پهن – عسل – دارچین استفاده کنید. این مواد غذایی کاملأ به شما کمک خواهند کرد.

برای درمان زود انزالی بهتر است که از رژیم غذایی استفاده کنید که حاوی پروتئین گیاهی فراوانی باشد. چون پروتئین یکی از روش های کنترل در انزال می باشد. که می تواند بسیار موثر واقع شود. یکی از ترکیبات موثر که برای درمان زود انزالی بسیار موثر می باشد و می تواند خیلی خوب اثرگذار باشد مصرف شیر بادام با دارچین می باشد. این یکی از ترکیبات موثر می باشد که اگر 2 یا 3 ساعت قبل از رابطه جنسی مصرف شود می تواند تاخیر خیلی خوبی در رابطه جنسی ایجاد کند.

در زمانی که در حال درمان زود انزالی هستید به شدت توصیه می شود که از مصرف لبنیات دوری کنید چون لبنیات کاملأ سرد می باشند و می تواند به راحتی باعث زود انزالی شوند. به همین دلیل سعی کنید از لبنیات برای مدت کوتاهی دوری کنید و به جای آن از مغذهای مقوی مانند گردو – پسته – فندق – بادام استفاده کنید این مواد سرشار از ویتامین – پروتئین – کلسیم – می باشد و حتی برای درمان زود انزالی هم بسیار مفید می باشد.

برای درمان زود انزالی بهتر است که دارچین را با مقداری عسل مخلوط کنید و روزی 3 بار از آن استفاده کنید.

دارچین باعث رقیق شدن خون و افزایش خون رسانی بهتر به اندام تناسلی و در نتیجه درمان زود انزالی خواهد شد. و اما در آخر حتمأ به شما توصیه می کنیم که حتمأ از پودر دارچین بر روی غذاهای خود بپاشید و از مصرف سیگار به دور باشید. و مطئنأ در کوتاه ترین زمان باعث درمان زود انزالی خواهد شد.

بهتر است که در طول این مدت از نوشیدنی های گرم و شیره خرما و یا شیره انگور زیاد استفاده کنید. حتمأ مصرف خرما هم به تنهایی می تواند تاثیر بسیار مفیدی برای درمان زود انزالی داشته باشد.

درمان زود انزالی با خمیر دندان

یکی از سوالاتی که ممکن است ذهن مردان را به خود مشغول کرده باشد استفاده از خمیر دندان به عنوان یک تاخیری می باشد. در یک جمله اگر بخواهیم به این سوال پاسخ بدهیم جواب خیر است و شما نباید خمیر دندان را برای ایجاد تاخیری بیشتر بر روی آلت تناسلی خود استفاده کنید. هیچ مدرکی که نشان دهد خمیر دندان می تواند ارگاسم شما را به عقب بیندازد وجود ندارد. اما در عوض این احتمال وجود دارد که شما و همسرتان دچار سوزش و تحریک بیش از اندازه بشوید.

سخن آخر

در این مطالب به طور کامل علل زود انزالی و درمان آن را بررسی کردیم. روش های رفتار درمانی به طور قطع بسیار موثر هستند و به شما کمک خواهند کرد در طولانی مدت قادر به کنترل بهتر انزال هنگام رابطه باشید. با این وجود استفاده محصولات زناشویی برای درمان زود انزالی هنگام رابطه بسیار موثرند.