تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

دلبستگی به مرد متاهل و عواقب آن

دلبستگی به مرد متاهل و عواقب آن
خرید کاندوم

جالب است که بدانید در بیش تر موارد، چنين رابطه ها و دوستی هایی به محض اگاهی همسر اول شکست می خورد و سبب ویرانی خانواده وی یا قطع رابطه با شخص دوم می شود و در موارد کمی که به ازدواج منجر می شود با سختی ها و سختی های زيادي روبرو می شود؛ بنابراین بهترین و عاقلانه ترین کار برای زنان، قطع رابطه با مردان متاهل و راههای کنترل احساسات و عواطف خودشان است.

شایسته است که سریعاً با قاطعیّت، بدون هیچگونه بهانه و ردپایی برای رابطه دوباره و حتی بدون معذرت خواهی، کسب حلالیت و حتی صحبت و بیان دلیلشان برای این جدایی، به چنين رابطه هایی پایان دهند. همچنين تمامی عواملی که احتمال میدهند آنها را وادار به فکر کردن در مورد مرد مورد علاقه شان یا برقراری رابطه مجدد می کند، از زندگیشان حذف و پاک کنند.

توهم عاشقی به جای علاقه

در مورد ایجاد علاقه به این مردان، باید بدانید که نه تنها اینگونه علاقه ها واقعی نیست بلکه در بیش تر موارد شکل گیری چنين علاقه هایی در زنان به علت نیاز به هم دل، وابستگی شدید و توهم است که بخاطر عواملی من جمله کم بود محبّت، عاطفه و تنهایی به وجود می آید و بطور طبیعی سبب وارد شدن ضرر های فراوانی هم به خود فرد و هم به خانواده مردان متاهل خواهد شد؛ به این ترتیب ضروری است که توجه بیشتری داشته باشید که این نوع احساسات، هیجانات و علاقه ها واقعی نیست و نخواهد بود.

رابطه با مرد متاهل

بازنده دائمی

چنين رابطه هایی بی شک ، محکوم به شکست است مگر این که رسمی و شرعی شود که بعد از آن سختی ها و مشکلاتش، بیش تر و چند برابر ديگر ازدواج هاست. به این ترتیب و به خصوص به دخترهای مجرد سفارش می شود که هر چه سریعتر با بیان وضعیت و خصوصیت های خواستگار و همسر ایده آلشان به اطرافیان و دوستان در لابه لای صحبت ها و حرف هایشان بصورت غیرمستقیم، وضعیت را برای ورود و قبول خواستگار آماده کنند و خلاءهای فکری و عاطفیشان را بصورت درست و منطقی جواب دهند.

آیا ارزشش را دارد! ؟

از دختران یا زنان مطلقه ای که با مردان متاهل رابطه دوستی برقرار نموده اند ، خواسته می شود که با واقع نگری به مسایل یادآوری شده، فکر کنند که آیا مردی متاهل و خانواده دار که مشخص نیست، عکس العمل اطرافیان و همسرش پس از آگاهی از این رابطه با شما چه باشد، صلاحیت یا ارزش این را دارد که شما به وی دل ببندید، علاقه پیدا کنید، خودتان را برای وی هزینه کنید، سرمایه گران مایه جوانیتان را برای وی نابود کنید و بخاطر او بهترین دوران زندگی تان را نابود کنید و فرصت و شانس ازدواج را از دست بدهید.

آدم ها مدام از اشتباهاتشان درس می گیرند و میتوانند این درس ها را به هم‌دیگر هم منتقل کنند. ولی بخاطر یک ارتباط کوتاه مدت عاشقانه، بااینکار همه زندگی تان را به خطر می اندازید. پس فهمیده باشید و از این ارتباط خارج شوید و ديگر هیچگاه هم پشت سرتان را نگاه نکنید. چنانچه میخواهید معنی و مفهوم عشق و زندگی را به خودتان خاطرنشان شوید، تنها کافی است بدانید که در همچنين رابطه ای آنرا پیدا نخواهید کرد.

چطور ارتباط با مرد متاهل را تمام کنیم؟

اگر در رابطه با مرد متاهل هستید و تصمیم گرفته اید از وی جدا شوید، احتیاج دارید که اصولی و به دور از احساسات عمل کنید. می دانم که پایان این ارتباط چه قدر برایتان میتواند دشوار باشد. در ادامه راهکارهایی را ارائه داده ام که میتواند مشقت های آنرا راحت تر کند.

صحبت و گفت و گو را تمام کنید.

به چه دلیل تصمیم گرفتید ارتباط با یک مرد متاهل را تمام کنید؟ حتی اگر نمی دانید که آیا تصمیم درستی گرفته اید یا خیر، با وی گفت و گو نکنید. وی چنانچه نخواهد که از شما جدا شود، حتماً شما را راضی خواهد کرد که با او ادامه دهید.

بسياري از مردانی که ازدواج نموده اند ، علل بسیار مشابهی برای این که به چه دلیل به همسرشان خیانت نموده اند و یا نمی توانند از وی جدا شوند، دارند. به طورمثال ، “من وی را بخاطر فرزندانم طلاق نمی دهم”، “من ديگر او را دوست ندارم و این خیانت نیست”، یا “ما مدت زمان زيادي است که با هم نمی خوابیم “.

هرچند ممکن است که در ابتدای ارتباط با یک مرد متاهل این علل را باور داشته باشید، اما در طول زمان از شنیدن آنها خسته و دلسرد می شوید. به این ترتیب صحبت و گفت و گو نتیجه ای ندارد و وی تنها زمان بیشتری را برای با شما بودن می خرد.

خیانت

وقتتان را با خانواده و دوستانتان بگذرانید.

وقتی که تصمیم به دل کندن از مرد متاهل گرفته اید، تلاش کنید تنها نمانید. با دوستان و خانواده زمان بیشتری را سپری کنید. چنانچه فرد مورد اعتمادی در اطرافتان دارید، در این باره با وی صحبت کنید  و احساستان را بیان کنید. چنانچه با کسی حس راحتی ندارید میتوانید افکار خویش را بنویسید. ابراز و یا نوشتن احساسات به شما کمک می کند که سریعتر میتوانید از این ارتباط خارج شوید.

بر نیازها و اولویت هایتان تمرکز کنید.

فعالیت خودتان را افزایش دهید. یک رژیم متعادل، ورزش و هشت تا نه ساعت خواب شبانه بسیار مفید است. همینطور میتوانید با یوگا یا مدیتیشن اضطراب خویش را مدیریت کنید. با نگهداری خوب از خودتان از لحاظ جسمی و ذهنی، این بحران را سریعتر طی خواهید کرد.

به جای صرف زمان برای فکر کردن به رابطه ای که گذشته، تمرکز خویش را بر یک سرگرمی یا شور و شوق جدید و یا یادگیری یک مهارت بگذارید.

منبع : بخش زناشویی بیتوته