تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

راههای تقویت ارگاسم در مردان

خرید کاندوم

امروز با کادولین همراه باشید تا در مورد موضوعی صحبت کنیم که کمتر به آن توجه شده است. بیشترین مطالب درباره ارگاسم متعلق به خانم هاست. این که چطور زنان به ارگاسم می رسند یا چه کنیم تا همزمان با خانم ها به ارگاسم برسیم. اکثر مردها اینقدر به موضوع ارضاء جنسی زن فکر می کنند که از خودشان غافل شده و فراموش می کنند که خودشان هم باید از سکس لذت ببرند! موضوع بحث امروز ما اینست که شما چگونه ارگاسم خود را تقویت کنید. هنگام سکس شما باید به خواسته ها و نیازهای جنسی شریک جنسی و همینطور خودتان توجه داشته باشید و ضمن ارضاء او بتوانید از ارگاسم خود لذت بیشتری ببرید.

برای اینکه ارگاسم بهتری داشته باشید هفت راه ساده وجود دارد

1- توجه بیشتر به حواس پنجگانه

به صداهای اطراف خود مثل صدای موزیک یا صدای ناله شهوانی همسرتان توجه کنید. تمام قسمتهای بدن او را با دست خوب لمس کنید. سعی کنید عطر سکس را در اطراف خود استشمام نمایید. بدن زن را بوسیده و بخورید. و دست آخر اینکه موقع رابطه همیشه به یکدیگر نگاه کنید.

2- تخیل و خیالات سکسی کمک زیادی به تحریک شما و تقویت ارگاسم می نماید.

خیال پردازیهای سکسی بویژه در اولین سکس و هنگامیکه شما هنوز با او چندان آشنا نیستید،بسیار کمک کننده است.

تخیلات سکسی

3- از او بخواهید تا قسمتهای مختلف بدنتان را تحریک کند.

در بسیاری از مردها نقطه جی در مقعد قرار دارد. در اینصورت موقع رابطه جنسی از همسرتان بخواهید تا اطراف مقعدتان را بمالد یا اینکه انگشتش را وارد مقعد شما نموده و غده پروستات را تحریک کند. انجام این عمل همزمان با ارگاسم، لذت آنرا دوچندان می کند. اگر شما از گروه مردانی هستید که از لمس مقعد خوششان نمی آید، از همسرتان بخواهید تا با دستهایش بیضه های شما را ماساژ دهد. فشار دادن بیضه ها در زمان انزال، اثر خوبی روی تقویت ارگاسم شما دارد.

4- گاهی در موقع انجام عمل نزدیکی هنگامیکه خیلی تحریک شده اید، مکث کرده و برای مدت کوتاهی به معاشقه یا کار دیگری بپردازید. سپس دوباره آلت خود را وارد نموده و ادامه دهید. انجام این توقفها در بین سکس، باعث تقویت ارگاسم زن و مرد هردو می شود.

5- برای اینکه ارگاسم فراموش نشدنی داشته باشید، موقع انزال ماهیچه های لگن و ران خود را برای چند ثانیه منقبض کرده و دوباره شل کنید. همچنین میتوانید با انجام تمرینهای kegel عضلات کف لگن را تقویت نموده و ارگاسم مطبوعی داشته باشید.

6- عده ای معتقدند که لذت همراه با درد است. گاهی کشیدن موها،ضربه به باسن و امثال آن می تواند لذت ارگاسم را بیشتر کند.

7- خیلی از مردان در موقع ارگاسم دیوانه وار تلمبه میزنند! من پیشنهاد می کنم هنگامیکه احساس کردید به ارگاسم نزدیک شده اید، سرعت خود را کم کرده و حرکت آلت خود را آهسته تر نمائید و درعوض روی احساس خروج منی از بیضه و ورود آن به آلتتان و پرتاب آن از آلت تمرکز کنید.

با بکارگیری این روشهای ساده شما می توانید ارگاسم خود را تقویت نموده و لذت بیشتری از رابطه جنسی ببرید.

منبع : بیتوته