تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

زنی با ده ها ارگاسم روزانه

ارگاسم چند گانه در زنان
خرید کاندوم

رابطه جنسی مثل نیاز به غذا ، آب و..  بخشی از نیازهای ضروری و اولیه انسان است که لازم است به درستی تامین شود. با این وجود در برخی موارد با بیماری های نادر و بعضا عجیبی در رمینه مسائل جنسی روبرو می شویم که زندگی فرد را به شدت تحت تاثیر قرار می دهد. سندروم انگیختگی جنسی مداوم یا به اختصار PSAS  از آن دسته بیماری های جنسی است که اگرچه بسیار نادر است اما می تواند برای فرد بسیار آزار دهنده باشد. آنچه در ادامه می خوانید ماجرای عجیب سارا کارمن بریتانیایی به نقل از روزنامه news of the world  است که می تواند چندین بار در یک رابطه به اوج لذت جنسی برسد.

سارا کارمن

ده ها ارگاسم روزانه

سارا کارمن دختر 24 ساله بریتانیایی طی مصاحبه ای که با روزنامه  news of the world داشت از این راز بزرگ زندگیش پرده برداشت و ادعا کرد او در طی یک رابطه جنسی ده ها بار ارگاسم را تجربه می کند و حتی در یک تجربه شگفت انگیز در یک روز 200 بار اوج لذت جنسی را تجربه کرده است! او می گوید : تقریبا هر چیزی باعث تحریک من می شود. گاهی فعالیت جنسی ام آنقدر زیاد می شود که شدیدا احساس خستگی می کنم. بدترین بخش ماجرا این است که شرکای جنسی من لازم نیست کار زیادی انجام دهند زیرا من خیلی سریع و راحت ارضا می شوم و این چندان برای مردان جذاب نیست.

شروع تجربه ارگاسم های متعدد

هرچند پزشکان برای شرایطی که این دختر جوان دارد توضیح علمی ارائه کرده و آن را با نام سندروم انگیختگی جنسی مداوم می شناسند، ولی خانم کارمن معتقد است وضعیت امروز او ناشی از مصرف قرص های ضد افسردگی است که وی در سال های گذشته مصرف می کرده است. او می گوید : به مرور و با مصرف قرص های ضد استرس احساس کردم تحریک های بیشتر و بیشتری را تجربه می کنم. این جریان از داخل رختخواب شروع شد جاییکه رابطه جنسی ایده آل من ساعت ها طول می کشید و طی آن ارگاسم های پایان ناپذیری را تجربه می کردم به گونه ای که نامزدم حیرت زده می شد که چطور ممکن است من ده ها ارگاسم را تجربه کنم و همچنان به شکل سیری ناپذیری به رابطه جنسی ادامه دهم. اما پایان رابطه جنسی به معنای پایان ارگاسم های من نبود بلکه شروع دور جدیدی از ارگاسم ها بود! در واقع من شروع می کردم به فکر کردن در مورد کارهایی که در رختخواب کردیم و این مساله باعث تحریک و ارضا شدن من می شد. او در ادامه توضیح می دهد که کم کم تعداد این تحریک ها افزایش یافت و به عدد باور نکردنی 150 و 200 مورد در طول روز رسید!

تاثیر ارگاسم پیاپی بر زندگی روزمره

این بیماری نادر بر زندگی خصوصی خانم کارمن تاثیر نامطلوبی گذاشته به گونه ای که نمی تواند با هیچ مردی رابطه بلند مدت داشته باشد. او و نامزدش از هم جدا شدند و سایر مردانی که هم وارد زندگی او شدند همگی با تقاضاهای جنسی بی پایانش مشکل داشتند که این مساله منجربه کوتاه بودن این روابط شده است. خانم کارمن می گوید : در حال حاضر در یکی از سالن های آرایش لندن مشغول به کار هستم ولی حتی در محیط کار هم ممکن است با صدای یک موزیک و یا حتی شانه کردن موهای مشتری تحریک شوم که این موضوع روی کارم اثر گذاشته است هرچند همکارانم که از شرایط من اطلاع دارند بلافاصله برای اینکه مشتری متوجه چیزی نشود مجله ای را در اختیارش قرار می دهند یا یک فنجان قهوه برایش می آورند.

خوشبخت ترین دختر دنیا !

در ادامه مصاحبه از او پرسیده می شود که آیا با نظر دوستانش که او خوشبخت ترین دختر دنیاست موافق است؟ او در جواب فقط می گوید که آرزو دارد به طور طبیعی زندگی کند چراکه اگرچه ارگاسم های پیاپی از نظر بسیاری از دختران شبیه یک رویاست ولی زندگی عادی مثل سایر افراد بسیار شیرین تر است. وی در حال حاضر مشغول درمان است و در تلاش است تا بتواند هرچه سریع تر زندگی خود را تحت کنترل در آورد.

به نقل از news of the world