تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟

شیگلم

چگونه یک پسر را عاشق خود کنیم؟ آیا شما عاشق پسری شده اید که دوست داشته باشید او هم همین حس را به شما داشته باشد؟ این کار شدنی است چرا که می توان عشق را در افراد زنده کرد. روش های زیر برای این منظور بسیار مفیدند.

1- ولین کاری که باید انجام بدهید این است که از اطرافیان بپرسید که در فضای مجازی عضو هست یا نه؟ این روش بهترین راه برای فهمیدن علایق او در موسیقی، فیلم و ایده های عمومی است. فیس بوک و اینستاگرام گزینه های خیلی خوبی برای بررسی هستند. شما می توانید از این اطلاعات برای شروع یک بحث داغ در آینده استفاده کنید.

شبکه های اجتماعی

2– باید متوجه شوید که او از چه تیپ دختری خوشش می آید.اگر شما در مورد ظاهرتان اعتماد بنفس ندارید سعی کنید روی آن کار کنید. از شر جوش ها خلاص شوید، چند کیلو وزن کم کنید اگر تاریخچه روابط او را بدانید خیلی به شما کمک می کند و اینجاست که شبکه اجتماعی کمک می کند.

3- باید شرایط یک ارتباط ساده را فراهم کنید یک دوست در حد سلام و خداحافظ باشید. از دوستان مشترک برای دستیابی به این قضیه استفاده کنید. اگر دوستتان را در حال صحبت با وی می بینید شما هم وارد بحث شوید، دوستتان زحمت معرفی شما را به دوش می کشند. وقتی که او را می بینید خوشحال باشید و سلام کنید.

وقتی که او را می بینید خوشحال باشید و سلام کنید.

4- باید چند قدم جلوتر بگذارید. کارهای کوچکی برای اینکه توجه او را جلب کنید انجام دهید. به او ثابت کنید که همیشه در هر حالی برای وی هستید. به او نشان دهید که دوستش دارید بدون اینکه حرفی از زبان شما شنیده باشد.

5- پسر ها دوست دارند که به دختر ها آرامش دهند پس بگذارید حس مرد بودن را تجربه کند. دست از کنترل کردن آنها بردارید، آنوقت خواهید دید که چگونه در شرایط سخت از شما محافظت می کند. به او اجازه بدهید که حس کند می تواند در خوب کردن حال شما نقش مهمی داشته باشد.

6- پسر ها دخترانی را دوست دارند که خودشان هستند. پس سعی کنید طبیعی و نرمال رفتار کنید. باعث خندیدن آنها شوید. خوشحال و شاد باشید و از جلب توجه زیادی دوری کنید.

خوشحال و شاد باشید

7- به پسری که شیفته شما شده است فرصت دهید تا قدمی بر دارد. نظر دوستانتان در مورد اینکه او به شما علاقه دارد یا نه اکثر وقت ها درست از آب در می آید. سعی کنید سخت به دست بیایید اما همیشه صادق باشید.

منبع: خبرنو