تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

5 موضوع مهم زندگی مشترک که مثل یک راز است!

5 موضوع مهم زندگی مشترک که مثل یک راز است!
خرید کاندوم

به حریم زندگی زناشویی هیچ کس را راه ندهید. چرا که اگر مرتکب این اشتباه شوید، اولین راه خروج شما از زندگی عاشقنه تان باز خواهد شد. هر زوجی باید حواسش به مواردی در زندگی مشترک باشد که بسیار مهم است و اگر کنترل آنها از دستش خارج شود دچار عواقبی خواهد شد که پشیمانی سودی ندارد. با کادولین همراه باشید تا 5 مورد مهم زندگی زناشویی که مثل یک راز باید حفظ شود را توضیح دهید.

1- مشکلات مالی

هیچ چیز اندازه ی مشکلات مالی ازدواج را تحت تاثیر قرار نمی دهد. اکثر مردم نمی خواهند اعتراف کنند که مشکل مالی دارند. اگرچه شکایت کردن از مشکلات مالی و درد و دل با دوستان وسوسه انگیز است اما سعی کنید آن را بین خودتان نگه دارید، شما و همسرتان می توانید یک برنامه ی اقتصادی بدون دخالت و نظر دیگران برای خود تهیه کنید. هنگامی که به دوستانتان راجع به مشکلات مالی توضیح می دهید ممکن است مشکل به جای حل شدن بزرگتر شود. دکتر تری می گوید با همسرتان راجع به مشکلات مالی صحبت کنید این بهترین روش پیدا کردن راه حل است.

مشکلات مالی

2- عکس های شخصی

بعضی ها نمی دانند که عکس ها ی شخصی نباید در خارج از خانواده پخش شوند حتی اگر خیلی جذاب و خوش اندام باشید، بازهم نباید آنها را به غریبه ها نشان دهید باید مرز خاصی بین شما و همسرتان با دیگران قائل شوید.

عکس های خصوصی

3- رابطه زناشویی

اگر در رابطه ی زناشویی خود مشکل دارید آن را به دوستانتان نگویید سعی کنید با آرامش آن را با همسرتان در میان بگذارید و یا به دکتر مراجعه کنید

4- جزئیات دعوای زن و شوهری

بحث و دعوا در یک زندگی مشترک گاهی پیش میاد. بهترین کار این است که بدانیم چگونه با آن کنار بیاییم و مشکلات را حل کنیم و وقتی دعوا تمام می شود نیازی نیست آن را کش بدهیم و دائما یاد آوری کنیم. این شامل صحبت کردن راجع به دعوا با دوستان و خانواده و یادآوری جزییاتش نیز می شود که نه تنها باعث ناراحتی دوباره ی شما می شود بلکه ممکن است خانواده و دوستان شما با نصیحت اشتباه باعث اختلاف بیشتر بین شما و همسرتان شوند. در واقع این یک راز است که باید حل شود اما فقط بین شما و همسرتان. همسرتان باید به شما اعتماد کند و رازهایش را به شما بگوید وقتی آن را با دوستانتان در اشتراک می گذارید بعید نیست که به گوش همسرتان برسد و باعث مشکلاتی شود که حتی پیش بینی نمی کردید.

دعوای زن و شوهری

5- مسائل مربوط خانواده همسر

شاید خانواده ی شما از همسر شما راضی نباشند نباید با توضیح دادن اینکه او واقعا چه فکری راجع به آنها می کند به این آتش دامن بزنید. در دنیا همسرتان با آدم های زیادی معاشرت خواهد کرد که شخصیت های گوناگونی دارند اگر دور از خودشان نظری راجع به شان داد دلیلی ندارد آن را مو به مو به فرد گزارش بدهید و همینطور اگر دوستان یا خانواده تان حرفی می زنند درست نیست که به او بگویید. اینکار فقط موجب اختلافات بی دلیل و غیر ضروری خواهد شد

نتیجه ی نهایی

راز همیشه هم چیز بدی نیست.آن هارا بین خودتان حفظ کنید و نگذارید استرس خارجی به آن وارد شود. و به این ترتیب رابطه بین شما و همسرتان عمیق تر می شود. دوستان و خانواده ی شما لازم نیست همه چیز را راجع به رابطه ی شما بدانند. بعضی چیز ها بهتر از ناگفته بمانند.