تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

5 پیشنهاد برای روز مادر

5 پیشنهاد برای روز مادر

با نزدیک شدن به روز مادر تب و تاب خرید کادو مناسب برای مادر ها در کشور بسیار چشمگیر شده است، با پیشرفت تکنولوژی و قوی تر شدن فروشگاه های اینترنتی، اغلب افراد دوست دارند از این طریق اقدام کنند و با خرید یک کادو مناسب باری دیگر از مادر خود قدردانی به عمل آورند. کادولین 5 پیشنهاد برای روز مادر به شما میدهد که با رعایت آن نتیجه ای فوق العاده خواهید گرفت.

از فشار سنج و گلوکومتر تا گل و طلا و جواهر

هدیه دادن و هدیه گرفتن یکی از رفتار ها و عادت های بسیار خوبی است که علاقه ها را بیشتر می‌کند و موجب صمیمیت بیش از پیش می‌شود. روز زن و روز مادر هم از مناسبت هایی است که می‌تواند بهانه خوبی برای هدیه دادن و قدر دانی از زحمات خانم ها و یا مادر ها باشد. اما خرید هدیه هم آداب و اصولی دارد. بعد از توجه به اهمیت اصل موضوع و فراموش نکردن مناسبت ها، لازم است کالاها و مواردی را که برای هدیه دادن مناسب ترند، بشناسید و سلیقه و احتیاجات عزیزی را که می‌خواهید برایش هدیه ای تهیه کنید، را کاملا بدانید. این مطلب به شما کمک می‌کند هدیه ای بهتر برای مادرها یا خانم ها تهیه کنید.

1.گل:

می‌گویند بوی گل همیشه به دست کسی که گل را هدیه می‌دهد،‌ می‌ماند. شما با هر هزینه ای می‌توانید گل بخرید. گل های شاخه ای ارزان قیمت و سبد ها و باکس های گل و انواع گل های نادر با قیمت های بالا را بسته به مقدار هزینه ای که برای این کار در نظر گرفته اید، انتخاب کنید و این سبد یا شاخه گل را درکمال ادب و احترام با بوسه بر دستان مهربان مادرتان و گفتن جمله زیبای « دوستت دارم،‌ مادر!» به او تقدیم کنید. حتی تهیه کردن یک پک هدیه مناسب هم میتواند بسیار تاثیرگذار باشد، این کار یکی از 5 پیشنهاد برای روز مادر به حساب می آید که بسیار تاثیرگذار است.

کادو روز مادر

2.کارت هدیه:

کارت های اعتباری هدیه بانک ها هم از گزینه های رایج هدیه به عزیزانی هستند که دوست شان دارید. اگر نمی‌دانید مادرتان یا مادر خانم و یا همسرتان که می‌خواهید به او هدیه بدهید به چه چیزی بیشتر نیاز دارد و چه چیزی بیشتر به کارش می‌آید، بهتر است سراغ این کارت ها بروید. این طوری او می‌تواند خودش تصمیم بگیرد که چه طور این مبلغ را هزینه کند و اون چیزی که واقعا دوست دارد را تهیه کند.این هدیه یکی از 5 پیشنهاد برای روز مادر به حساب می آید.

3.سکه طلا:

سکه طلا یکی از هدایای مرسومی است که می‌توان با هر هزینه ای آن را تهیه کرد؛ ربع، نیم یا تمام و یا حتی انواع سکه های پارسیان که با مبلغ های مختلف عرضه میشود. این هدیه هم جزو 5 پیشنهاد برای روز مادر به حساب می آید.

هدیه روز مادر

4.دستگاه تصفیه هوا، ترازو و گلوکومتر:

اگر مادرتان مشکل تنفسی دارد یا مبتلا به آسم و آلرژی های تنفسی است، می‌توانید برای او یک دستگاه تصفیه هوا با کیفیت خریداری کنید و با این کار، هوای اتاقی را که او بیشتر ساعات روزش را در آن می‌گذراند تصفیه کنید تا آرامش بیشتری برای او فراهم شود. حتی خرید ترازو و یا لوازمی مثل گلوکومتر برای افراد دیابتی و مادرانی که به بیماری قند مبتلا هستند بسیار حائز اهمیت است. این هدیه ها هم جزو 5 پیشنهاد برای روز مادر به حساب می آید.

دستگاه تصویه هوا برای روز مادر

5.  آب میوه گیری، مخلوط کن، بخارپز، ماهی تابه های دردار و چیزهایی از این قبیل:

همه خانم ها در سنین بالا باید مراقب رژیم غذایی شان باشند تا مشکلات ناشی از فشار خون، قند، چاقی و یائسگی را به خوبی کنترل کنند. خرید کادو برای این دسته از خانم ها با کمی تفکر بسیار آسان است چون مصرف آب میوه و سبزی های گوناگون برای همه اعضای خانواده به خصوص افراد مسن، مفید است. پس یک گزینه دیگر برای هدیه به مادرتان می‌تواند آب میوه گیری یا مخلوط کن باشد. همین طور وسایل و لوازمی مانند بخارپز و ماهی تابه های دردار که می‌توان با روش سالم تری غذا را در آن ها تهیه کرد؛ گزینه های خوبی هستند.

خرید آب میوه گیری برای روز مادر

در ماهی تابه های دردار که از جسن چدن هستند، می‌توان غذا را بدون استفاده از روغن و در زمان کمتری آماده کرد و این، قدمی مثبت در راستای حفظ سلامت افراد خانواده است. استفاده از غذا های بخار پز شده به جای غذاهای سرخ کردنی می تواند به سلامت کل اعضا خانواده کمک به سزایی بکند.