تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

خرید بهترین عطر برای مادر

خرید بهترین عطر برای مادر
شیگلم

خرید بهترین عطر مخصوص مادر، کار چندان ساده‌ای نیست و برای مادران عزیزتر از جان، باید از جان و دل مایه گذاشت. به همین دلیل از آنجایی که کسی را سراغ نداریم که با بوی خوش و دل‌انگیز عطر افسون نشود، افراد زیادی خرید عطر را بهترین گزینه برای هدیه به مادر می‌دانند. اما انصافا باید اعتراف کرد در دنیای عطر و رایحه‌های خوشبو، با هزار و یک عطر دل‌انگیز و فرحبخش طرف هستیم که هر کدام بو و رایحه‌ای خاص دارد. این وضعیت خرید عطر مخصوص مادران را دشوار کرده است. در نتیجه در ادامه برای شما راهنمای جامعی برای خرید مخصوص مادران آماده‌ کرده‌ایم.

بهترین عطر مخصوص مادر

خرید عطر، کاری سلیقه‌ای است و قبل از هر چیز باید سلیقه مادر عزیزی که قصد خرید عطر برای ایشان داریم را در نظر بگیریم، در این بین رایحه‌هایی نیز وجود دارد که به مشام هر طرفدار عطری خوش می‌آید و با خیال جمع می‌توان روی این عطرها برای هدیه‌ای برازنده جهت مادران حساب باز کرد. با این حساب برای اینکه کار شما را در خرید بهترین عطر مخصوص مادر راحت‌تر کرده باشیم، در ادامه به فهرستی از عطرهایی اشاره می‌کنیم که رایحه خوش این عطرها، در نظر بیشتر مادرانِ خوش‌سلیقه جلوه می‌کند.

عطرهای کلاسیک و جذابی که هرگز از مد نمی‌افتند

1. عطر شالیمار از برند گرلن

عطر شالیمار از برند گرلن

علاقه‌مندان خوش‌سلیقه عطر به خوبی می‌دانند که عطرهای کمی را می‌توان با عطر «شالیمار» از برند «گرلن» (Guerlain)، مقایسه کرد. در این عطر با گلچینی از رایحه‌های فرحبخشی مانند ترنج، چرم، مرکبات و عنبر سائل طرف هستیم و از عطری صحبت می‌کنیم که مادران زیادی آرزوی هدیه‌ گرفتن آن را دارند.

2. عطر کوکو از برند شنل

عطر کوکو از برند شنل

عطر «کوکو» (Coco)، ریشه‌ای تاریخی در دنیای عطرسازی دارد و برند فرانسوی «شنل» (Chanel)، اولین بار این عطر کلاسیک را در سال ۱۹۸۴ روانه بازار کرد. این عطر در همان ابتدای ورود به بازار به یکی از محبوب‌ترین عطرها در میان بانوان خوش‌سلیقه تبدیل شد. رایحه خوش وانیل، چوب‌صندل، دانه‌های تنکا و عنبر از عطر «کوکو» به مشام می‌رسد و این رایحه‌ها، «کوکو» را به اولین گزینه برای هدیه به مادران خوش‌سلیقه و مهربان تبدیل کرده است.

3. عطر له اینتر دیت از برند جیوانشی

عطر له اینتر دیت از برند جیوانشی

به جرات می‌توان گفت عطر «له اینتر دیت»، عطری بدون زمان و مکان است و بوی خوش این عطر در طول دهه‌های متمادی هوش از سر طرفداران دو آتشه عطرهای خوشبو برده است. این عطر اولین بار در سال ۱۹۵۷ از جانب برند «ژیوانشی» (L’interdit)، معرفی شد. محبوبیت این عطر فرانسوی به اندازه‌ای بود که «ژیوانشی»، در طول چندین دهه، دست به تغییر رایحه‌های عطر «له اینتر دیت»، نزد تا اینکه نهایتا در سال ۲۰۰۲، «ژیوانشی» برای این عطر طرحی نو در انداخت و از آن زمان تاکنون شاهد ترکیبات جدیدی در رایحه‌های این عطر کلاسیک هستیم.

«له اینتر دیت» رایحه‌ای شیرین و ادویه‌ای دارد و حضور چنین‌ رایحه‌هایی، این عطر را به بهترین عطر مخصوص مادر تبدیل کرده است. بوی خوش گل لاله، و نعنا هندی از این عطر به مشام می‌رسد و از عطری صحبت می‌کنیم که محبوب دل مادران بسیاری است.

4. عطر لایت بلو از برند دولچه گابانا

عطر لایت بلو از برند دولچه گابانا

با نگاهی به فهرست عطر مخصوص مادر به راحتی به این نتیجه خواهید رسید که عطر «لایت بلو» (Light Blue)، سالیان سال است که جای پای خود را در میان مادران خوش‌سلیقه باز کرده و از عطر خوش‌رایحه‌ای صحبت می‌کنیم که بوی خوش سیب سبز، یاسمن و سدر از آن به مشام می‌رسد. برند ایتالیایی خوشنام و معتبر «دولچه گابانا»، ساخت این عطر را بر عهده دارد و نام این برند سرشناس، تضمینی برای بوی خوش عطر «لایت بلو» است.

5. عطر بِربری بریت از برند بربری

عطر بِربری بریت از برند بربری

طرفداران عطرهای ترازاول با برند «بربری» (Burberry)، غریبه نیستند و به خوبی می‌دانند به رغم اینکه این برند نسبت به دیگر برندهای معتبر در دنیای عطرسازی سابقه دیرینه‌ای ندارد و تاسیس آن به سال ۲۰۰۰ میلادی باز می‌گردد، باز هم آوازه عطرهای «بربری» در این مدت زمان در صنعت عطرسازی طنین انداخته و عطر «بربری بریت» (Burberry Brit)، به عطر شناخته‌شده‌ای برای مادران تبدیل شده است. در این عطر با ترکیبی از رایحه خوش وانیل، عنبر، برگ لیمو و گل‌صدتومانی سروکار داریم.

6. عطر فیفت اَوِنیو از برند الیزابت آردِن

این عطر در سال ۱۹۹۶ روانه بازار شد و در همان ابتدای ورود به بازار توانست جای خود را در میان عطرهای لاکچری و اشرافی باز کند. برند «لیزابت آردِن» (Elizabeth Arden)، که تخصص ویژه‌ای برای ساخت عطرهای لاکچری دارد، در این عطر از بوی خوش گل یاس، یلانگ‌یلانگ، چوب‌صندل و بنفشه صورتی بلغاری بهره گرفته است تا عطر «فیفت اَونیو» (۵th Avenue)، به انتخاب شماره یک مادران خوش‌سلیقه تبدیل شود.

عطرهای مدرن و امروزی که برازنده مادران است

برای شما از عطرهای کلاسیک و خوش‌رایحه‌ای گفتیم که هر مادری آرزو هدیه گرفتن این عطرها را دارد، اما از آنجایی که مادران امروزی که نبض دنیای مد را در اختیار دارند، رایحه عطرهای مدرن را به عطرهای کلاسیک ترجیح می‌دهند. در ادامه با هم به فهرستی از عطرهای مدرن و امروزی اشاره می‌کنیم که گزینه مناسبی برای هدیه بهترین عطر مخصوص مادر است.

1. عطر تام فورد متالیک از برند تام فورد

عطر تام فورد متالیک از برند تام فورد

برند «تام فورد» (Tom Ford)، ید طولایی در دنیای مد و پوشاک دارد و این برند آمریکایی با عرضه عطرهای جذاب و خوش‌رایحه، جای پای خود را در دنیای عطرسازی نیز محکم کرده است. این موارد عطر «متالیک تام فورد» (om Ford Metallique)، را به بهترین عطر مخصوص مادر تبدیل کرده است. رایحه خوش گل‌ها و میوه‌‌ها از این عطر به مشام می‌رسد و عطر «متالیک تام فورد»، بویی سرشار از زندگی و تازگی دارد. این موارد دست به دست هم داده تا این عطر اشرافی از برند تام فورد، حتی نظر مادران مشکل‌پسند و سخت‌گیر را هم جلب کند.

2. عطر مِمو اُریِنتال لدِر از برند ممو

عطر مِمو اُریِنتال لدِر از برند ممو

اگر به دنبال عطری خاص و امروزی برای هدیه به مادر می‌گردید، بدون شک عطر «ممو ارینتال لدر» (Memo Oriental Leather)، همان چیزی است که دنبال آن هستید. ترکیبی از رایحه‌های خاکی و ادویه‌ای را در این عطر شاهد هستیم و از عطری صحبت می‌کنیم که در ساخت آن با هنرمندی تمام از بوی خوش گل‌ها استفاده شده است.

3. عطر گوچی مموآر از برند گوچی

عطر گوچی مموآر از برند گوچی

بعید می‌دانیم طرفدار عطر و مدهای امروزی باشید و نامی از برند «گوچی» (Guccui)، به گوش شما نخورده باشد. این عطر بوی بسیار خاص و خاطره‌انگیزی دارد و رایحه آن یادآور روزهای خوش گذشته است. ترکیبی از بوی خوش بابونه، بادام، سد و وانیل از «مموآر گوچی»، (Gucci Memoire)، به مشام می‌رسد و از عطری صحبت می‌کنیم که بوی فراموش نشدنی آن، همیشه یادآور هدیه‌ای ارزنده برای مادر است.

4. عطر بلک اُپیوم اینتِنس از برند ایو سن لوران

عطر بلک اُپیوم اینتِنس از برند ایو سن لوران

در این قسمت از فهرست بهترین عطر مخصوص مادر، به عطری رسیدیم که برازنده مهمانی‌ها و مجالس رسمی است. بوی خوش شیرین‌بیان، بویسن‌بری، دانه قهوه سیاه و شکوفه‌ پرتقال از این عطر به مشام می‌رسد. برند «ایو سن لوران» (Yves Saint Laurent )، عطر «بلک اپیوم اینتنس» را مخصوص مادران خوش‌سلیقه و با اعتماد‌به‌نفسی روانه بازار کرده که به دنبال عطرهای مدرن و امروزی هستند.

5. عطر فلوِربمب میدنایت از برند ویکتور اند رولف

عطر فلوِربمب میدنایت از برند ویکتور اند رولف

در آخرین قسمت از فهرست بهترین عطر مخصوص مادر، به عطری رسیدیم که انتخاب اول مادران بانشاط و پرانرژی است. این عطر رایحه‌ای از مشک سفید و بوی خوش گل‌ها دارد و برای دورهمی‌های شبانه و مهمان‌های خودمانی انتخاب بسیار مناسبی است.

6. عطر تویلی د هرمس

عطر تویلی د هرمس

در این عطر با رایحه‌ای دل‌انگیز و بهاری طرف هستیم که بوی خوش فلفل صورتی و نعنا هندی از آن به مشام می‌رسد، عطر «تویلی د هرمس» (willy D’Hermes)، رایحه‌ای نشاط‌آور و انرژی بخش دارد و برای بانوان جوانی که به تازگی مادر شده‌اند یا مادرانی که سن‌ و‌ سالی از آنها گذشته جذابیت یکسانی دارد.

همان‌گونه که به شما وعده داده بودیم، راهنمای کامل و جامعی از انواع بهترین عطر مخصوص مادر را با شما در میان گذاشتیم، از آنجایی که مطمئن هستیم این فهرست به همین‌جا ختم نمی‌شود و سلاطین عطرسازی، عطرهای خوشبوی دیگری را نیز روانه بازار کرده‌اند که بوی خوش این عطرها، برازنده مادران خوش‌سلیقه است. در پایان پیشنهاد می‌کنیم شما هم اگر عطر خوش‌رایحه‌ای را برای مادران سراغ دارید، نام و مشخصات این عطر را در قسمت نظرات با ما و دیگر خواننده‌ها به اشتراک بگذارید.