خرید اقساطی بدون ضامن، چک و سفته

ده چیزی که در مورد ارگاسم نمی دانید + فیلم

لوازم شخصی برقی

برای مشاهده نسخه اصلی فیلم اینجـــا کلیک کنید

متن کامل سخرانی ماری رواچ در مورد ده چیزی که در مورد ارگاسم نمی دانید :

خیلی خب، من میخوام چند تا عکس از یه مقاله گمراه کننده بهتون نشون بدم خیلی خب، من میخوام چند تا عکس از یه مقاله گمراه کننده بهتون نشون بدم که در مجله دارویی اولتراساوند چاپ شده. من میخوام اصلا پا رو فراتر بگذارم و بگم این گمراه کننده‌ترین مقاله‌ایه که در این مجله چاپ شده. من میخوام اصلا پا رو فراتر بگذارم و بگم این گمراه کننده‌ترین مقاله‌ایه که در این مجله چاپ شده. عنوان این مقاله «مشاهده خودارضایی در دوران جنینی» است. (خنده حاضرین) خب. حالا شما در سمت چپ میتونید دست رو ببینید. اون فلش بزرگه‌است. و آلت تناسلی مرد رو در سمت راست. دست در هوا معلقه. و اینجا ما به قول اسراییل میسنر رادیولوژیست‌، و اینجا ما به قول اسراییل میسنر رادیولوژیست‌، «دست که داره آلت تناسلی مرد رو میگیره به صورتی که حرکتی شبیه به حرکت خودارضایی رو بوجود بیاره.» یادتون باشه که این اولتراساوند بود. بنابراین میتونست شکل‌های متحرک باشه.

ارگاسم عکس‌العمل غیرارادی سیستم عصبیه. حالا این قسمتی از سیستم عصبیه که با چیزایی سرو کار داره که ما بصورت خودآگاه کنترلشون نمیکنیم. مثل هضم غذا، ضربان قلب، برانگیختگی جنسی. و عکس العمل غیر ارادی ارگاسم میتونه بوسیله عوامل مختلفی تحریک و تولید بشه. و عکس العمل غیر ارادی ارگاسم میتونه بوسیله عوامل مختلفی تحریک و تولید بشه. مثلا تحریک اندام تناسلی. ولی کینسی با یک خانومی مصاحبه کرده که اگه کسی روی ابروش دست میکشیده میتونسته به ارگاسم برسه. ولی کینسی با یک خانومی مصاحبه کرده که اگه کسی روی ابروش دست میکشیده میتونسته به ارگاسم برسه. ولی کینسی با یک خانومی مصاحبه کرده که اگه کسی روی ابروش دست میکشیده میتونسته به ارگاسم برسه. اونایی که ضایعه نخاعی مثل پاراپلیگیاس (فلجی پایین تنه) و کوادریپلگیاس (فلجی دست‌ها و پاها) دارن، اونایی که ضایعه نخاعی مثل پاراپلیگیاس (فلجی پایین تنه) و کوادریپلگیاس (فلجی دست‌ها و پاها) دارن، اغلب یک منطقه خیلی خیلی حساس، دقیقا بالای محل صدمه دیدشون بوجود میاد. اغلب یک منطقه خیلی خیلی حساس، دقیقا بالای محل صدمه دیدشون بوجود میاد. هرجا که باشه. یه چیزی به اسم ارگاسم زانویی توی ادبیات هست.

فکر میکنم نادرترین موردی که بهش برخوردم گزارش درباره یک خانوم بود فکر میکنم نادرترین موردی که بهش برخوردم گزارش درباره یک خانوم بود که هروقت که دندوناش رو مسواک میزد به ارگاسم میرسید. (خنده حاضرین) یه چیزی در قسمت پیچیده حسگر-موتوری مغزش، باعث میشد حرکت مسواک زدن، ارگاسم رو بوجود بیاره. یه چیزی در قسمت پیچیده حسگر-موتوری مغزش، باعث میشد حرکت مسواک زدن، ارگاسم رو بوجود بیاره. یه چیزی در قسمت پیچیده حسگر-موتوری مغزش، باعث میشد حرکت مسواک زدن، ارگاسم رو بوجود بیاره. و اون خانم رفت پیش یک نورولوژیست که خیلی محسور این قضیه شده بود. و آقای دکتر خمیردندون رو بررسی کرد که چیزی داخلش نباشه. ولی نه، با هر مارکی از خمیردندون پیش میومد. اونها لثه‌های اون خانم رو با خلال دندون تحریک کردن، که ببینن تحریک اونا باعث ارگاسم میشه یا نه. اونها لثه‌های اون خانم رو با خلال دندون تحریک کردن، که ببینن تحریک اونا باعث ارگاسم میشه یا نه. نه. کل پروسه مسواک زدن بود،جنبش . و چیز جالب برای من اینه که حالا ممکنه شما فکر کنید این خانم وضعیت تمیزی و سالمی دندونا و دهنش عالیه. حالا ممکنه شما فکر کنید این خانم وضعیت تمیزی و سالمی دندونا و دهنش عالیه. (خنده حاضرین) ولی متاسفانه – چیزیه که توی مقاله مجله نوشته – «ایشون فکر میکنه که تحت تسخیر جن‌ها قرار گرفته و برای سلامتی دهان و دندانش به شوینده‌ها روی آورده.» «ایشون فکر میکنه که تحت تسخیر جن‌ها قرار گرفته و برای سلامتی دهان و دندانش به شوینده‌ها روی آورده.» خیلی غمناکه.

ارگاسم سه برابر

من وقتی داشتم روی کتابم کار میکردم، با خانمی مصاحبه کردم که میتونست با فکر کردن به ارگاسم برسه. ایشون بخشی از تحقیقاتی بود که در دانشگاه روتگرس انجام میشد. حتما از این خیلی خوشتون میاد.روتگرس من با این خانم در یک رستوران در اوکلند مصاحبه کردم، من با این خانم در یک رستوران در اوکلند مصاحبه کردم، و گفتم، «خب، میتونی همینجا اینکارو بکنی؟» و جواب داد، «بله ولی ترجیح میدم اولی غذامو تموم کنم اگه اشکالی نداره.» (خنده حاضرین) ولی بعدش لطف کرد و روی یک صندلی بیرون رستوران اینکار رو کرد. ولی بعدش لطف کرد و روی یک صندلی بیرون رستوران اینکار رو کرد. خیلی جالب توجه بود. تقریبا یک دقیقه طول کشید. و من بهش گفتم، «اینکار رو همیشه میکنی ؟» (خنده حاضرین) و اون جواب داد، «نه. راستش رو بخوای وقتی میرسم خونه معمولا” خیلی خسته‌ام.» (خنده حاضرین) بهم گفت آخرین باری که اینکارو کرده روی ماشین برقی دیزنی لند بوده. بهم گفت آخرین باری که اینکارو کرده روی ماشین برقی دیزنی لند بوده.

مرکز فرماندهی ارگاسم، در امتداد اعصاب نخاعی، چیزیه که بهش ریشه عصبی ساکرال میگن. که این پشته. اگر با یه الکترود دقیقا همون قسمت رو تحریک کنید، باعث بوجود اومدن ارگاسم میشه. اگر با یه الکترود دقیقا همون قسمت رو تحریک کنید، باعث بوجود اومدن ارگاسم میشه. و این حقیقت داره که میشه عکس‌العمل‌های غیر ارادی نخاعی رو در مرده‌ها بوجود آورد. و این حقیقت داره که میشه عکس‌العمل‌های غیر ارادی نخاعی رو در مرده‌ها بوجود آورد. البته مرده خاصی، جسدی که قلبش هنوز میزنه. مثل کسی که مرگ مغزی شده، که از نظر قانونی مرده به حساب میاد. ولی بوسیله دستگاه تنفس مصنوعی زنده نگه داشته شده، که اعضای داخلی بدنش بتونن اکسیژن دریافت کنن و زنده بمونن که بشه اونها رو به دیگران پیوند زد. که اعضای داخلی بدنش بتونن اکسیژن دریافت کنن و زنده بمونن که بشه اونها رو به دیگران پیوند زد. حالا روی یکی از همین مرده های مغزی، اگر محل و نقطه درستی تحریک بشه هر از چندگاه میشه چیزی رو مشاهده کرد. یک عکس‌العملی به اسم لازاروس وجود داره. و اون — سعی میکنم به بهترین نحو بهتون نشونش بدم. مثل این میمونه. شما نقطه مشخص رو تحریک میکنید. و طرف که مرگ مغزیه، … اینطوری میشه. برای کسانی که توی لابراتوار‌های پاتولوژی کار میکنن خیلی ناراحت کننده‌است.

حالا اگه میشه عکس‌العمل لازاروس رو توی یه آدم مرده تحریک کرد و بوجود آورد، چرا ارگاسم رو بوجود نیاریم؟ من این سوال رو از یک متخصص مرگ مغزی پرسیدم، خانم استفانی مان، که به اندازه کافی ابله بود که جواب ایمیل من رو بده. (خنده حاضرین) گفتم، «خب، این امکان داره که بشه محرک ارگاسم در یک آدم مرده شد؟» گفتم، «خب، این امکان داره که بشه محرک ارگاسم در یک آدم مرده شد؟» و ایشون جواب داد، «بله، اگر اکسیژن به اعصاب ساکرال برسه. امکان پذیره. » و ایشون جواب داد، «بله، اگر اکسیژن به اعصاب ساکرال برسه. امکان پذیره. » معلومه که اونقدرا هم نمیتونه برای طرف لذت بخش باشه. ولی با این حال ارگاسم بوجود میاد — (خنده حاضرین) با این حال. من در واقع این رو ‌پیشنهاد دادم — یک محقق در دانشگاه آلاباما هست که راجع به ارگاسم تحقیق میکنه. من در واقع این رو ‌پیشنهاد دادم — یک محقق در دانشگاه آلاباما هست که راجع به ارگاسم تحقیق میکنه. بهش گفتم، «باید این آزمایش رو بکنی. میدونی؟ چون توی دانشگاه کار میکنی میتونی یه جسد جور کنی.» بهش گفتم، «باید این آزمایش رو بکنی. میدونی؟ چون توی دانشگاه کار میکنی میتونی یه جسد جور کنی. بهش گفتم، «در واقع باید اینکار رو بکنی.» اون گفت، «تو برای من تایید گروه بررسی کننده مسایل انسانی رو برای این آزمایش واسه من بگیر.»

براساس راهنمایی‌های یک متخصص ازدواج در سال ۱۹۳۰، به اسم تئودور وان ده ولده، براساس راهنمایی‌های یک متخصص ازدواج در سال ۱۹۳۰، به اسم تئودور وان ده ولده، حدودا تا یکساعت بعد از انجام عمل آمیزش جنسی میشه بوی اسپرم رو از بازدم یک زن تشخیص داد. حدودا تا یکساعت بعد از انجام عمل آمیزش جنسی میشه بوی اسپرم رو از بازدم یک زن تشخیص داد. تئودور وان ده ولده یه تشخیص دهنده واقعی اسپرم بوده. (خنده حاضرین) یکی داره یه کتاب به اسم «ازدواج ایده‌آل» می‌نویسه، میدونید. آدم عجیبیه. ولی توی کتابش، «ازدواج ایده‌آل» نوشته، گفته که میتونه فرق بین اسپرم یه مرد جوان ، که گفته اسپرم تر و تازه‌ای و خوشبو‌یی داره، رو با اسپرم یه فرد بالغ، که اسپرمش بوی مشخصی میده رو بفهمه. رو با اسپرم یه فرد بالغ، که اسپرمش بوی مشخصی میده رو بفهمه. «مثل شاه بلوط اسپانیایی که بعضی وقت‌ها بوی کاملا تر و تازه و خوشبو، و بعضی وقت‌ها بوی شدیدا تندی میده.» «مثل شاه بلوط اسپانیایی که بعضی وقت‌ها بوی کاملا تر و تازه و خوشبو، و بعضی وقت‌ها بوی شدیدا تندی میده.» «مثل شاه بلوط اسپانیایی که بعضی وقت‌ها بوی کاملا تر و تازه و خوشبو، و بعضی وقت‌ها بوی شدیدا تندی میده.»

خیلی خب. سال ۱۹۹۹، در اسرائیل، یه مرد شروع کرد به سکسکه کردن. خیلی خب. سال ۱۹۹۹، در اسراییل، یه مرد شروع کرد به سکسکه کردن. یکی از اون مورد سکسکه‌هایی که ادامه دار شد و تموم نشد. هرچی دوستاش برای قطع کردنش بهش پیشنهاد دادن انجام داد. هیچکدومش کمکش نکرد. روزها همینطور گذشت. یه روز اون آقا درحالیکه داشت سکسکه میکرد با زنش همخوابی کرد. روزها همینطور گذشت. یه روز اون آقا درحالیکه داشت سکسکه میکرد با زنش همخوابی کرد. با خبر شوید، که سکسکه از بین رفت. برای دکترش قضیه رو تعریف کرد، و دکترش یه گزارش از این موضوع در ژورنال دارویی کانادا تحت عنوان «همخوابی به عنوان یک درمان بالقوه برای سکسکه‌های غیرقابل کنترل» چاپ کرد. در ژورنال دارویی کانادا تحت عنوان «همخوابی به عنوان یک درمان بالقوه برای سکسکه‌های غیرقابل کنترل» چاپ کرد. در ژورنال دارویی کانادا تحت عنوان «همخوابی به عنوان یک درمان بالقوه برای سکسکه‌های غیرقابل کنترل» چاپ کرد. من عاشق این مقاله‌ام، چون یه جاییش خودارضایی رو برای درمان سکسکه‌های ناپیوسته پیشنهاد میکنه. من عاشق این مقاله‌ام، چون یه جاییش خودارضایی رو برای درمان سکسکه‌های ناپیوسته پیشنهاد میکنه. (خنده حاضرین) عاشقشم چون از نظر آماری سکسکه‌های ناپیوسته خیلی زیادی داریم. (خنده حاضرین) متاهل، مجرد، سکسکه ناپیوسته کننده.

در اوایل صده ۱۹۰۰، خیلی از متخصصین زنان اعتقاد داشتند که وقتی یه خانم به ارگاسم میرسه خیلی از متخصصین زنان اعتقاد داشتند که وقتی یه خانم به ارگاسم میرسه انقباض‌ها باعث میشه که اسپرم از دهانه رحم به بالا کشیده بشه و یه جورایی به اون رو خیلی سریع به تخمک برسه. انقباض‌ها باعث میشه که اسپرم از دهانه رحم به بالا کشیده بشه و یه جورایی به اون رو خیلی سریع به تخمک برسه. که احتمال لقاح بالاتر بره. این «مکش به سمت بالا» نامگذاری شده بود. (خنده حاضرین) اگر به زمان بقراط برگردیم، پزشک‌ها معتقد بودند که ارگاسم در زن‌ها فقط نقش کمکی به فرایند لقاح نداره، بلکه لازمه. پزشک‌ها معتقد بودند که ارگاسم در زن‌ها فقط نقش کمکی به فرایند لقاح نداره، بلکه لازمه. دکترها در اون زمان‌ها به مردها، اهمیت لذت بخشیدن به همسرانشون رو گوشزد میکردند. دکترها در اون زمان‌ها به مردها، اهمیت لذت بخشیدن به همسرانشون رو گوشزد میکردند. نویسنده کتاب راهنمای ازدواج و بوکردن اسپرم، تئودور وان ده ولده — نویسنده کتاب راهنمای ازدواج و بو کشنده اسپرم، تئودور وان ده ولده — (خنده حاضرین) در کتابش جمله‌ای داره. من عاشق این مردم. چون بکارم خیلی آمد. یه جمله‌ای توی کتابش داره، که ظاهرا از هابسبرگ مونارشی (امپراطوری اروپایی قرن هجدهمی) ریشه گرفته. زمانی زنی به اسم ماریا ترزا فرمانروا بوده، و مشکلاتی در زمینه باروری داشته. زمانی زنی به اسم ماریا ترزا فرمانروا بوده، و مشکلاتی در زمینه باروری داشته. و ظاهرا یک پزشک سلطنتی بهش گفته، «من معتقدم آلت تناسلی مقدس شما قبل از آمیزش جنسی تحریک شود.» «من معتقدم آلت تناسلی مقدس شما قبل از آمیزش جنسی تحریک شود.» «من معتقدم آلت تناسلی مقدس شما قبل از آمیزش جنسی تحریک شود.» (خنده حاضرین) ظاهرا، نمیدونم، این گفته یه جاهایی ثبت شده.

مسترز اند جانسون: حالا اومدیم جلوتر به سالهای ۱۹۵۰. مسترز اند جانسون کسانی بودند که به نظریه «مکش به سمت بالا» شک داشتند. که همچنین جالبه آدم بگه. اونا قبولش نداشتن. و تصمیم گرفتن که ته قضیه رو در بیارن. و تصمیم گرفتن که ته قضیه رو در بیارن. اونها چند زن رو داخل آزمایشگاه‌شون آوردن. فکر کنم پنج زن. و داخل جلوی دهانه رحم اونها ظرفی که داخلش اسپرم مصنوعی بود گذاشتن. و داخل جلوی دهانه رحم اونها ظرفی که داخلش اسپرم مصنوعی بود گذاشتن. و داخل اون اسپرم مصنوعی ماده‌ای بود که در مقابل اشعه رادیویی مقاوم بود، و داخل اون اسپرم مصنوعی ماده‌ای بود که در مقابل اشعه رادیویی مقاوم بود، که بشه توسط اشعه-اکس دیدش. این اتقاق در دهه ۱۹۵۰ میلادی رخ داده. بهرحال، این خانم‌ها جلوی دستگاه اشعه-اکس نشستن. و شروع کردن به خودارضایی. و مسترز اند جانسون مناظره کردن که ببینن اسپرم به سمت بالا مکیده میشه یا نه. و هیچگونه شواهدی برای مکش به سمت بالا پیدا نشد. ممکنه تعجب کنید، «که چجوری میشه اسپرم مصنوعی ساخت؟» (خنده حاضرین) براتون جواب دارم. براتون دو تا جواب دارم. میشه از آرد و آب، یا آرد ذرت و آب استفاده کرد. در واقع این دو تا طرز تهیه رو من از توی ادبیات پیدا کردم. (خنده حاضرین) اونی رو که دوست دارم اونیه که میگه — میدونید، مواد لازم رو بصورت لیست نوشتن، و بعدش توی یه طرز تهیه مثلا میگه، «دو سری دوازده‌ تایی کیک کوچیک باهاش درست میشه.» اون یکی نوشته، «به مقدار یکبار انزال اسپرم میسازه.»

یه راه دیگه هم هست که ارگاسم ممکنه باعث تقویت باروری بشه. این یکی شامل مردها میشه. اسپرم‌هایی که برای یه هفته یا بیشتر داخل بدن باقی میمونن، شروع میکنن به درست کردن یه سری خاصیت‌های غیر طبیعی اسپرم‌هایی که برای یه هفته یا بیشتر داخل بدن باقی میمونن، شروع میکنن به درست کردن یه سری خاصیت‌های غیر طبیعی که باعث میشه قدرت و اثرشون برای رسیدن به تخمک کمتر بشه. که باعث میشه قدرت و اثرشون برای رسیدن به تخمک کمتر بشه. سکس شناس انگلیسی روی لوین این فرضیه رو داده که حتما بخاطر همینه که مردا بصورتی تکامل پیدا کردن که به خودارضایی مشتاق‌اند و زود زود اینکار رو میکنن. بصورتی تکامل پیدا کردن که به خودارضایی مشتاق‌اند و زود زود اینکار رو میکنن. اون گفته، «اگه تند تند بریزمشون بیرون، اسپرم‌های تازه‌تری برام ساخته میشه.» اون گفته، «اگه تند تند بریزمشون بیرون، اسپرم‌های تازه‌تری برام ساخته میشه.» که فکر میکنم ایده و تئوری جالبی باشه. حالا دیگه یه عذر تکاملی هم دارین.

خیلی خب، شواهد قابل ملاحظه‌ای برای مکش به سمت بالا در میان حیوان‌ها هست. برای مثال، در خوک‌ها. در دانمارک، انجمن ملی پرورش خوک دانمارک به این نتیجه رسیده که اگه در حین لقاح مصنوعی خوک ماده، از نظر جنسی تحریک هم بشه، به این نتیجه رسیده که اگه در حین لقاح مصنوعی خوک ماده، از نظر جنسی تحریک هم بشه، شش درصد در ازدیاد باروری خوک ماده و در نتیجه تعداد بچه‌هایی که ازش بدنیا میان اثر میزاره. شش درصد در ازدیاد باروری خوک ماده و در نتیجه تعداد بچه‌هایی که ازش بدنیا میان اثر میزاره. بنابراین اونا این برنامه رو طرح کردن. برنامه تحریک پنج نقطه‌ای برای خوک‌های ماده. بنابراین اونا این برنامه رو طرح کردن. برنامه تحریک پنج نقطه‌ای برای خوک‌های ماده. برای مزرعه‌دارها پوسترهایی درست کردن که توی طویله‌ میزنن، و یک دی.وی.دی هم دارن. و من یه کپی از این دی.وی.دی دارم. (خنده حاضرین) این قسمت پرده‌برداری منه. چون میخوام یه کلیپ بهتون نشون بدم.

خرید کاندوم کدکس

خب، اوکی. حالا میریم که — لا لا لا، کار رو انجام بدیم. کل قضیه خیلی معصومانه به نظر میاد. اون آقا میخواد با دستاش یه کارایی انجام بده که خوک نر برای انجام دادنش از خوطومش که دست نداره استفاده میکرد. خب. اون آقا میخواد با دستاش یه کارایی انجام بده که خوک نر برای انجام دادنش از خوطومش که دست نداره استفاده میکرد. خب. (خنده حاضرین) اینطوریه. این خوک نر اعمال و حرکات خیلی عجیبی برای جفت‌گیری انجام میده. (خنده حاضرین) این برای تقلید وزن خوک نر است. (خنده حاضرین) باید بدونید که کلیتورس خوک داخل آلت تناسلی‌اش قرار گرفته. بنابراین شاید هم اینکار یه جورایی غلغلک دادن اون عضو برای خوک ماده‌اس. آهان اینجا. (خنده حاضرین) و نتیجه خوشحال کننده. (تشویق حاضرین) من عاشق این ویدیو هستم. یه جایی اوایل این ویدیو هست که روی صحنه زوم میکنه روی دست او که توش حلقه عروسیشه، یه جایی اوایل این ویدیو هست که روی صحنه زوم میکنه روی دست او که توش حلقه عروسیشه، انگار که آدم بگه، «اشکالی نداره، داره کارش رو انجام میده. اون واقعا از زن‌ها خوشش میاد.»

خب، وقتی من دانمارک بودم، اسم میزبان من آن ماری بود. بهش گفتم، «چرا شما فقط کلیتورس خوک رو تحریک نمی‌کنید؟ چرا از مزرعه‌دارها نمیخواین اینکار رو بکنن؟ چرا جزو یکی از پنج مرحله شما نیست.» اون جواب داد — باید چیزی که او گفت رو براتون از روش بخونم، چون عاشقشم. گفت، «مانع بزرگی بود مزرعه‌دارها رو راضی کنیم که زیر آلت تناسلی خوک رو لمس کنن. گفت، «مانع بزرگی بود مزرعه‌دارها رو راضی کنیم که زیر آلت تناسلی خوک رو لمس کنن. بنابراین ما فکر کردیم بهتره فعلا اسم کلیتورس رو نیاریم.» (خنده حاضرین) هرچند، مزرعه‌دارای خجالتی ولی جاه طلب، میتونن یه ویبراتور برای خوک‌ها بخرن — این حقیقت داره — هرچند، مزرعه‌دارای خجالتی ولی جاه طلب، میتونن یه ویبراتور برای خوک‌ها بخرن — این حقیقت داره — که به تزریق کننده اسپرم آویزونه. چون، همونطور که اشاره کردم، کلیتورس داخل آلت تناسلی خوکه. پس احتمالا، یه مقدار از اون چیزی که به نظر میرسه بیشتر حالت برانگیزاننده داره. همینطور به آنه ماری گفتم، «راجع به این خوک ماده‌ها، منظورم اینه که ممکنه تو هم متوجه شده باشی، که این خوک‌ها به نظر نمیرسه دارن حال خیلی زیادی میکنن.» و بهم گفت، «نمیشه این نتیجه‌گیری رو کرد.» چون حیوانات مثل ما درد و رنج و لذت رو توی صورتشون نشون نمیدن. چون حیوانات مثل ما درد و رنج و لذت رو توی صورتشون نشون نمیدن. بیشتر مایلن — خوک‌ها، برای مثال، بیشتر شبیه سگ‌ها هستن. اونا از نصف بالایی صورتشون استفاده میکنن. حرکات گوش‌هاشون خیلی پر معنیه و احساساتشون رو میگه. بنابراین نمیشه مطمئن بود که خوکه چه حالی داره.

از طرف دیگه، پستانداران اولیه هستن، ما از دهنمون بیشتر استفاده میکنیم. این عکس لحظه انزال یه نوع میمونه. (خنده حاضرین) و جالبه که این در ماده‌های همون میمون‌ها هم مشاهده شده. فقط وقتی که داشتن لذت دهانی به یه میمون ماده دیگه میدادن.

ماسترز اند جانسون، در دهه ۱۹۵۰ تصمیم گرفتن، خب، ما میخوایم از کل چرخه واکنش‌های جنسی انسانها سر در بیاریم. از برانگیختگی، تا ارگاسم، در مردها و زن‌ها. همه اتفاقاتی که در بدن انسان رخ میده. خب، در مورد زن‌ها، خیلی‌هاش درون بدن اتفاق می‌افته. خب این باعث نشد ماسترز اند جانسون کوتاه بیان. اونا یه ماشین مصنوعی آمیزش جنسی درست کردن. در اصل یه آلت تناسلی و دوربین تصویربرداری روی یک موتور. یه آلت تناسلی مرد بصورت شفاف، که داخلش دوربین تصویربرداری و منبع نوریه، یه آلت تناسلی مرد بصورت شفاف، که داخلش دوربین تصویربرداری و منبع نوریه، که به یه موتور وصله که یه جورایی اینطوری حرکت میکنه. و خانمه آمیزش جنسی با این دستگاه میکنه. این کاریه که کردن. خیلی جالبه. متاسفانه، قطعات این دستگاه از هم جدا شده. این خیلی منو ناراحت میکنه. نه بخاطر اینکه میخواستم استفاده کنمش. میخواستم ببینمش.

یه روز آلفرد کینسی تصمیم گرفت متوسط مسافتی که اسپرم نازل شده طی میکنه رو اندازه بگیره. یه روز آلفرد کینسی تصمیم گرفت متوسط مسافتی که اسپرم نازل شده طی میکنه رو اندازه بگیره. یه روز آلفرد کینسی تصمیم گرفت متوسط مسافتی که اسپرم نازل شده طی میکنه رو اندازه بگیره. این یه کنجکاوی معمولی نبود. دکتر کینسی شنیده بود — و یه جورایی یه تئوری اون زمونا معروف بود، دهه ۱۹۴۰، که فشاری که اسپرم باهاش به سمت دهانه رحم پرتاب میشه، در باروری موثره. که فشاری که اسپرم باهاش به سمت دهانه رحم پرتاب میشه، در باروری موثره. که فشاری که اسپرم باهاش به سمت دهانه رحم پرتاب میشه، در باروری موثره. کینسی معتقد بود که این تئوری بی معنی ایه. بنابراین دست به کار شد. اون ۳۰۰ مرد و یه متر برای اندازه‌گیری و یه دوربین تصویربرداری رو توی آزمایشگاه خوش جمع کرد. اون ۳۰۰ مرد و یه متر برای اندازه‌گیری و یه دوربین تصویربرداری رو توی آزمایشگاه خوش جمع کرد. (خنده حاضرین) و در واقع به نتیجه رسید که در سه چهارم مردها و در واقع به نتیجه رسید که در سه چهارم مردها اسپرم یه جورایی سر ریز میشه. و با قدرت زیاد بیرون نمیاد و با قدرت زیاد به بیرون پرتاب نمیشه. بهرحال،‌ رکورد دار این آزمایش اسپرمش رو فقط یه مقدار کمتر از ۱۸۰سانتی‌متر پرتاب کرد. که جالب توجهه. بهرحال،‌ رکورد دار این آزمایش اسپرمش رو فقط یه مقدار کمتر از ۱۸۰سانتی‌متر پرتاب کرد. که جالب توجهه. (خنده حاضرین) (تشویق حاضرین) بله. دقیقا. (خنده حاضرین) متاسفانه، طرف ناشناسه. اسمش ذکر نشده.

کینسی در کتابش راجع به این آزمایش نوشته، کینسی در کتابش راجع به این آزمایش نوشته، کینسی در کتابش راجع به این آزمایش نوشته، «دو عدد ملافه برای محافظت کردن از فرش‌های شرقی انداخته شد.» (خنده حاضرین) که دومین جمله مورد علاقه من در کل اثر هنرمندانه آلفرد کینسیه. که دومین جمله مورد علاقه من در کل اثر هنرمندانه آلفرد کینسیه. اولیش اینه، «خرده پنیرهای ریخته شده کنار دو موش در حال آمیزش، حواس موش ماده رو پرت میکنه ولی موش نر رو نه.» اولیش اینه، «خرده پنیرهای ریخته شده کنار دو موش در حال آمیزش، حواس موش ماده رو پرت میکنه ولی موش نر رو نه.»

متشکرم!