تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

10 اصل که ارگاسم را کنترل می کند

خرید کاندوم

خیلی از مردم مایلند باور کنند که واکنش جنسی یک مرد ساده است، اما از طرف دیگر برای زنان آنقدر پیچیده که از یکی تا دیگری متفاوت است. اما تمامی آقایان نیز در این امر متفاوتند و باور کنید یا نه، کنترل ارگاسم شما پیرو مغز شماست درست مثل آلت شما.

باور کنید یا نه، مغز شماست که تعیین می کند چه نوعی از ارگاسم را داشته باشید و بسیار طبیعی است که بعضی وقت ها ارگاسمی غیر قابل کنترل داشته باشید و حیرت آور است و بعضی وقت ها هم ارگاسم شما چیزی شبیه یک باد گذرا بیشتر نیست. چرا؟ خوب، اصولی وجود دارد:

شرایط بیرونی

همانطور که در بالا گفته شد، مغز شما نقش اساسی در کنترل ارگاسم دارد، بنابراین اگر ذهن شما مشغول موضوعات کاری، مسایل پولی، بی اعتمادی شریکتان و هر نوع استرس در این زمینه باشید، شما لذت زیادی از ارگاسمتان نخواهید برد.

خستگی بدن

درست مانند درگیری های ذهنی، اگر بدنتان خسته، صدمه دیده، بیش از اندازه شل یا امثال این ها باشد، ارگاسمتان به پایان میرسد در حالی که احساس ضعف و شاید بدت را دارید. قبل از رابطه جنسی از آمادگی بدنتان و ذهنتان اطمینان حاصل کنید.

به معاشقه و نوازش بپردازید

بسیاری از آمارها و گفته ها، اشاره دارد که مردان تمایل زیادی به معاشقه و نوازش نشان نمی دهند اما اینطور نیست. تقریبا تمامی آقایانی از بازی قبل از رابطه جنسی بسیار لذت می برند. می توانید بپرسید! بگذارید زنتان تمام بدن شما را لمس کند و بدنتان را برای مراحل بعدی آماده کند.

فانتزی پردازی

شما باید تصور کنید که زنتان بسیار زیبا و خوش اندام است و اینکه این اولین باری است که می خواهید با او رابطه جنسی برقرار کنید. با این فکر و تصور کیفیت رابطه شما ۱۰ برابر می شود.

همچنین بخوانید : ارگاسم در زنان + فیلم

بالا بردن کیفیت لمس

لازم است که مقدار مناسبی از لمس برای امکان رسیدن به ارگاسم خرج شود، می توانی این کار را خیلی آرام و نرم انجام دهید و یا می توانید آن را بسته به میل همسرتان تند و محکم انجام دهید. وقتی احساس کردید به ارگاسم نزدیک می شوید رفتارتان را عوض کنید. بدین گونه که گاهی آرام و گاهی تند این کار را انجام دهید. این تغییرات به شما کمک می کند تا در مورد نوع احساسی که شما را به اوج لذت بالاتری میرساند، بیشتر بدانید.

روانکاری را فراموش نکنید

روانکاری به منظور راحتی دخول و اطمینان از اینکه شما و خانمتان در حین دخول احساس راحتی میکنید لازم و ضروری است. اما مراقب باشید، توجه داشته باشید روانکاری بیش از حد می تواند احساس را از بین ببرد و منجر به بی حسی گردد.
در صورت امکان، از همان مایعات واژن استفاده کنید و در صورت نیاز از ژل های روان کننده و یا کاندوم های دارای مواد روان کننده معتبر استفاده کنید.

خودتان را نگه دارید

فرض کنید بتوانید انزال خود را ۲۰ تا ۳۰ دقیقه به تاخیر بندازید، اما آیا واقعا از این کار لذت می برید؟ شما مجبورید رابطه جنسی با زنتان را کاملا متوقف کنید و شروع به لذت بردن از احساسی کنید که تمرین کرده اید. این نکته بسیار حائز اهمیت است که بدانید اگر جلوی خودتان را می گیرید و واقعا احساس خوبی دارید، اشکالی ندارد. اما با ارگاسمی بسیار دیر و شدید روبرو می شوید و گاهی ممکن است اصلا به ارگاسم نرسید. پس سعی کنید همانطور که لذت بیشتری به شما می دهد این امر را مدیریت کنید.

عاشق شریکتان هستید یا خیر؟

تحقیقات نشان داده است از ۱۰۰ مرد، بیش از ۸۰ نفر گفته اند که وقتی عاشق شریکشان بوده اند ارگاسم بسیار شدید تر و رضایت بخش تری داشته اند تا زمانی که یک رابطه اتفاقی یا ناخواسته داشته اند. اگر شریک زندگیتان را دوست ندارید از شانس کمتری برای رسیدن به اوج ارگاسم برخوردارید.

دخول مطمئن

ترس از مبتلا به بیماری های مقاربتی و اینکه اصلا ندانید آلوده هستید یا شرریکتان آلوده است باعث می شود نتوانید از لذت کافی برخوردار باشید. امروزه کاندوم های مناسب و مطمئنی وجود دارد که می توانید با استفاده از آن ها با اطمینان کامل رابطه جنسی را پیش ببرید که قطعا با فکر و ذهن مطمئن تر و آزادی عمل بیشتری همراه خواهد بود.

شهوت

نمی توانید همیشه برای رابطه جنسی سرحال باشید و گاهی فقط شهوت است که شما را به سمت رابطه جنسی می کشد. پس سعی کنید قدر بودن در کنار کسی که با او به اوج لذت جنسی رسیده اید را بدانید و بخاطر او رابطه را برقرار کنید تا او نیز همچین کاری برای شما بکند تا زمانی که سرحال تر باشید و حس شما فقط برگرفته از شهوت نباشد و ارگاسم را همانطور که باید تجربه کنید.