تا 70% تخفیف + خرید اقساطی

ارگاسم بهتر با این 12 روش

ارگاسم بهتر با این 12 روش
خرید کاندوم

اگر می خواهید ارگاسم بهتری را تجربه کنید لازم است نکات کاربردی که مشاوران و متخصصان روابط جنسی جمع آوری کرده اند را به خوبی یاد بگیرید و به کار ببرید. ارگاسم بهتر داشتن یعنی رضایت جنسی بیشتر و در نتیجه زندگی زناشویی شاداب تر. امروزه خیلی خانم ها از نداشتن ارگاسم گلایه می کنند و بسیاری از آقایان نیز مشکل زود انزالی دارند. با کادولین مگ همراه باشید این توضیح دهیم.

1- لمس کردن نقاط داغ

لمس نقاط داغ به رسیدن شما به اوج لذت جنسی در طول مقاربت کمک می کند. اندام های جنسی هنگام رابطه به دلیل گردش زیاد خون بسیار گرم می شوند.

2- صحبت کنید و واکنش نشان دهید

مردان نیاز دارند که در جهت صحیح راهنمایی شوند. خانم ها باید با بیان احساس خوبی که دارند با آه کشیدن به همسرشان نشان دهند که متوجه شود در مسیر صحیحی حرکت می کند. این کار به ارگاسم بهتر در هر دو کمک می کند.

صحبت حین رابطه جنسی

3- بدن خود را بشناسید

اگر بدن خود را نشناسید نمی توانید حین رابطه شریکتان را برای چگونگی تحریک خودتان راهنمایی کنید. بنابراین بهترین راه این است که نقاط حساس بدن خود و نحوه تحریک آن ها را یاد بگیرید.

4- برای ارگاسم بهتر خطر کنید

تحقیقات نشان می دهد که با هم درگیر شدن در کارهای هیجان انگیز ( چه صخره نوردی باشد یا فقط تماشای یک فیلم ترسناک ) باعث تحریک دوپامین در مغز شده که منجر به اشتیاق جنسی بین شما و ارگاسم بهتر خواهد شد.

5- ماهیچه هایی که عامل ارگاسم هستند را تمرین دهید

کگل یک ورزش کلاسیک برای زنانی است که می خواهند یک ارگاسم ضعیف را به یک ارگاسم بهتر تبدیل کنند. با منقبض کردن عضلات کف لگن جلوی ادرارتان را بگیرید و به این شکل عضلات هدف را شناسایی کنید. سپس در زمان هایی که ادرار ندارید این عضلات را منقبض کنید. تمرینات کگل را هر روز و در صورت امکان چندین بار در روز انجام دهید. حین انقباض نفستان را حبس کنید.

تمرینات کگل

6- به تاخیر انداختن ارگاسم

طولانی کردن رسیدن به ارگاسم باعث یک ارگاسم انفجاری خواهید شد. زمانی که به ارگاسم نزدیک می شوید حرکاتتان را آهسته کنید و این کار را چند بار تا ارگاسم نهایی تکرار کنید.

7- روی تنفستان تمرکز کنید

رابطه جنسی تانتریک Tantric sex ممکن است برایتان جدید باشد ولی اصل آن روی tenet یا همان تمرکز روی تنفس پایه گذاری شده که می تواند لذت شما را بیشتر کند. شما می توانید تنفستان را به انرژی جنسیتان متصل کنید. افرادی که می توانند روی تنفسشان تمرکز کرده و پشت سر هم تنفس کنند سرعت رسیدن به ارگاسم را کم کرده و به ارگاسم شدیدتری می رسند که می تواند لذت را تشدید کند.

Tantric sex یک روش باستانی هندو است که بیشتر از 5000 سال قدمت دارد و به معنی ” بافتن و انبساط انرژِی ” است . یک شکل آهسته از رابطه جنسی برای افزایش صمیمیت و ایجاد ارتباط بین ذهن و بدن است که می تواند منجر به ارگاسمی قوی شود.

8- عشقبازی های خلاقانه داشته باشید

اگر زمان بیشتری نسبت به شریک زندگیتان برای آماده شدن در رابطه جنسی نیاز دارید برای یکدیگر ایمیل یا پیام های عاشقانه و درباره رابطه جنسی ای که می خواهید یا ماساژ جنسی بفرستید ( ولی در تصویرسازی زیاده روی نکنید چون ممکن است پیام هایتان خصوصی باقی نماند. )

9- داروهایتان را بررسی کنید

زنان بیشتر از مردان به داروهای ضد افسردگی روی می آورند که ثابت شده به زندگی جنسی فرد لطمه وارد می کنند. برای اینکه ارگاسم بهتری داشته باشید، در مورد داروهایتان با پزشک مشورت کنید.

10- آرامش داشته باشید

در مطالعه اخیر که روی بیشتر از 500 زن فرانسوی انجام گرفت بیش از 70 درصد آن ها بیان کردند که استرس کاری میل جنسی آن ها را تحت تاثیر قرار می دهد. کاهش میل جنسی به وضوح سبب کاهش احتمال ارگاسم خواهد شد. بنابراین حواس پرتی های زندگیتان را پشت در اتاق خواب جا بگذارید.

11- فورا کمک بگیرید

اگر ارگاسم نمی شوید از یک مشاور حرفه ای کمک بخواهید. آسیب عصبی یا کاهش تستسترون می تواند عامل ایجاد این مشکل باشد. پزشکتان می تواند سلامت شما را ارزیابی کرده و عواملی که در رابطه تان دخیل هستند را بررسی کند.

سکس تراپی

12- باید مشاوره جنسی بگیرید

نمی توانید به ارگاسم برسید؟ یا می خواهید ارگاسمی بهتر را تجربه کنید؟
همیشه مطالعه در زمینه مسائل جنسی به شما کمک نمی کند. شما نیاز دارید به یک متخصص سکس تراپی مراجعه کنید. متخصصین زوج درمانی با آگاهی کامل از مشکل شما بهترین درمان را در نظر می گیرند.