خرید اقساطی بدون ضامن، چک و سفته

معرفی چند مدل از انواع کاندوم

انواع کاندوم
لوازم شخصی برقی

خوشبختانه امروزه بسیاری از مردان و زنان به ضرورت استفاده از کاندوم در رابطه جنسی پی برده اند. اینکه باید در رابطه سالم جنسی از کاندوم استفاده کرد دیگر مسئله اصلی نیست. بلکه چالش اصلی برای بسیاری از مصرف‌کنندگان کاندوم، استفاده از کاندوم مناسب برای افزایش کیفیت و لذت رابطه جنسی است. خرید اینترنتی یا آنلاین کاندوم یکی از راه‌هایی است که اخیراً در ایران طرفدار پیدا کرده است. عملاً داشتن فرصت مناسب برای بررسی محصول از طریق اینترنت، تا حد زیادی اشکال عدم شفافیت بازار کاندوم ایران را مرتفع می‌کند.

انواع کاندوم شامل ساده و کلاسیک، تاخیری، خاردار، شیاردار، بسیار چرب، خنک کننده، گرم کننده، رنگی و یا معطر و … می باشد. اما تفاوت این ویژگی‌ها در چیست و در چه شرایطی باید از آن‌ها استفاده کرد؟ در ادامه مطلب در مورد این ویژگی‌ها توضیح خواهیم داد.

انواع کاندوم از نظر نوع

کاندوم‌ تاخیری

کاندوم‌ تاخیری یکی از انواع کاندوم پرطرفدا در ایران هستند. استفاده از آن‌ها همانطور که از نامشان پیداست برای ایجاد تاخیر در انزال است. درون این کاندوم‌ها به موادی مایع یا نسبتاً جامد آغشته است که معمولاً در کمتر از ده دقیقه پس از پوشیده شدن کاندوم بر روی آلت، ایجاد بی حسی نسبی می‌کند. این بی حسی حسب کیفیت کاندوم می‌تواند تا نیم ساعت موثر باشد.

کاندوم‌های تاخیری اصولاً برای ایجاد تاخیر در انزال افراد عادی ساخته شده‌اند و چندان مناسب مردانی که دچار زودانزالی یا اختلال نعوظ هستند، نیستند زیرا اثر تاخیری این کاندوم‌ها صرفاً متمرکز بر لامسه است در حالیکه ریشه اصلی بسیاری از موارد زودانزالی و اختلال نعوظ، در ذهن افراد است. کاندوم‌های تاخیری از مهمترین ملزومات افزایش رضایت و تجربه یک رابطه جنسی لذت بخش هستند زیرا احتمال ارگاسم‌های چندباره در زنان با استفاده از این محصولات به مراتب افزایش می‌باید.

برای اینکه بهترین کارایی این کاندوم‌ها را تجربه کنید، بهتر است تلاش شود حین رابطه جنسی و معاشقه کمترین تماس با آلت برقرار شود. پس از پوشیدن کاندوم و شروع دخول ملایم، معمولاً در کمتر از ده دقیقه کنترل بیشتر بر انزال احساس خواهد شد. سپس می‌توان حتی بدون کاندوم و با آسودگی خاطر به معاشقه و حتی آمیزش دهانی با آلت پرداخت. البته توجه نمایید که در صورت خارج کردن کاندوم نباید به دخول ادامه داد زیرا ریسک انتقال بیماری و یا بارداری همواره برقرار است. همچنین پس از درآوردن کاندوم مدت زمان بیحسی آلت کاهش می‌باید. به طور معمول احساس بی حسی یک کاندوم تاخیری با کیفیت پس از تاثیر از ۱۵ الی ۳۰ دقیقه متفاوت است. درآوردن کاندوم پس از تاثیر بی‌حسی این زمان را به نصف کاهش می‌دهد.

کاندوم‌ ساده و کلاسیک

از دیگر انواع کاندوم می توان به کاندوم ساده اشاره کرد. بسیاری از افراد سادگی و کلاسیک بودن محصول را نشان اصالت و کیفیت می‌دانند. این مسئله در مورد کاندوم‌ها نیز نسبتاً برقرار است. کاندومهای ساده و کلاسیک همانطور که از نامشان پیداست، صرفاً برای افزایش لذت، ایمنی و جلوگیری از بارداری ساخته می‌شوند. شفافیت، ضخامت کمتر و نداشتن طرح با وجود لوبریکانت روی کاندوم، تمام چیزیست که برای تجربه یک رابطه جنسی روزمره مورد نیاز است.

بنابراین پیشنهاد می‌کنیم همواره تعداد نسبتاً زیادی از کاندوم‌های ساده را در کمد یا کشوی اتاق خواب داشته باشید زیرا این محصولات بیشترین کاربرد را در روابط جنسی مستمر دارند.

کاندوم‌ طرح دار (خادار، شیاردار و ترکیبی)

طرح‌های قالب و پر طرفدار در کاندوم‌ها، شیاردار (Ribbed)، خاردار (Dotted) و ترکیب این دو است. همانطور که بارها گفته ایم اینکه چه طرحی بیشترین احساس تحریک و لذت را ارائه می‌کند یک مسئله منحصر به فرد و سلیقه ایست. حتی برندهای مختلف، یک طرح را در ابعاد و فواصل تعبیه می‌کنند لذا شاید تجربه، بهترین راه برای پیدا کردن محصول مناسب باشد. کاندوم‌های شیاردار یکی از انواع کاندوم هستند که بسیار قدیمی بوده و محبوبیت زیادی بین استفاده کننده ها دارد. شیارهای منظم با فواصل یکسان معمولاً برای بسیاری از افراد به اندازه کافی محرک است.

کاندوم خاردار درشت ناچ به آقایان کمک می کند که شریک جنسی شان را بهتر و سریعتر به ارگاسم برسانند. همچنین خار های درشت روی بدنه کاندوم سبب حجیم تر شدن آلت آنان می شود که همین مسئله نیز باعث تحریک بیشتر خانم ها شده و آنها را از نظر روانی آماده رسیدن به ارگاسم می کند.

کاندوم‌ میوه ای و معطر

همانطور که از نامشان پیداست، این کاندوم‌ها به جای بوی ضمخت لاتکس، از اسانس‌های مختلف برخوردارند. معطر بودن کاندوم برای طرفداران آمیزش دهانی حائز اهمیت است. تنوع این کاندوم‌ها نسبتاً زیاد است و به یک ویژگی عادی در میان کاندوم ها تبدیل شده است. کاندوم‌های شکلاتی، اناری، نعنایی، و وانیل از این دسته اند.

کاندوم‌ سرد کننده و گرم کننده

کاندوم‌های سرد کننده و گرم کننده تنها احساس نسبی سردی و یا گرما در آلت مردانه هنگام پوشش ایجاد می‌کنند. استفاده از آنها صرفاً برای تنوع و ایجاد هیجان است. تبلیغاتی چون افزایش حجم آلت و غیره که معمولاً در مورد این کاندوم‌ها ارائه می‌شود دروغ محض است. در بهترین حالت محصولاتی که حاوی مواد شیمیایی التهاب آور هستند، موجب التهاب نسبی پوست آلت می‌شوند که تاثیری قابل توجهی در حجم آلت ندارد.

اما تنوع در کاندوم‌ها به موارد فوق منتهی نمی‌شود. کاندوم‌ها با طرح‌های غیر متعارف و عجیب نظیر :

انواع کاندوم های فانتزی
انواع کاندوم های فضایی
انواع کاندوم های شبنما شبرنگ رنگی فسفری
نیز در بازار وجود دارند.

جمع بندی
تنوع کاندوم‌ها بیشتر از آن چیزی است که معمولاً تصور می‌کنیم. به نظر ما واقعاً لازم است هر زوج یکبار از انواع کاندوم‌ ها استفاده کنند تا بهترین محصولات را بتوانند انتخاب کنند زیرا همانطور که گفته شد برداشت‌ها و کیفیت لذت حاصل از این محصولات منحصر به فرد و سلیقه ایست. پس از اینکه حداقل یکبار انواع کاندوم‌های موجود و مجاز را تجربه کردید براحتی می‌توانید برای استفاده منظم حین رابطه جنسی محصولات مناسب خود را تهیه نمایید. باز هم تاکید می‌کنیم که متناسب بودن کاندوم از نظر سایز بر سایر فاکتورها و ویژگیهای کاندوم، در اولویت است.