خرید اقساطی بدون ضامن، چک و سفته

راهنمای خرید کاندوم در ایران

لوازم شخصی برقی

خرید کاندوم برای برخی افراد ممکن است خجالت‌آور باشد؛ و به همین دلیل زمانی که به فروشگاه مراجعه می‌کنند، قابل دسترس ترین نوع آن را بدون در نظر گرفتن نیازشان انتخاب و خریداری می‌کنند. این افراد حتی اگر اطلاعات دقیق و مفیدی درباره انواع و نحوه‌ی صحیح استفاده آن نداشته باشند از فروشنده سوال نمی‌کنند و راهنمایی نمی‌گیرند. بنابر این انتخابی کورکورانه داشته و لذت جنسی را از خود دریغ می‌کنند. در این مقاله ما به هرآنچه برای انتخاب یک کاندوم مناسب خود لازم است بدانید و همچنین راه‌های خرید آن پرداخته‌ایم.

کاندوم و ضرورت استفاده از آن

کاندوم وسیله ی بسیار ضروری برای استفاده در زمان برقراری رابطه جنسی است که برای بهبود و افزایش رضایت جنسی، تضمین بهداشت جنسی زوجین، پیشگیری از بارداری ناخواسته و همچنین برای جلوگیری از انتقال عفونت های جنسی مانند ایدز استفاده می‌شود. در نتیجه با استفاده از کاندوم، می‌توانید زندگی جنسی ایده آل و به دور از هر گونه نگرانی داشته باشید.

استفاده از کاندوم عوارض روش های هورمونی جلوگیری از بارداری را نداشته و روشی کاملأ غیر هورمونی است. همچنین برخلاف داروهای هورمونی، نیاز به تجویز پزشک ندارد و هر زمان که نیاز داشته باشید می توانید کاندوم را برای برقراری رابطه جنسی محافظت شده و مطمئن تهیه کنید.

انواع کاندوم

کاندوم ها از سایز، شکل، طعم، رنگ و مواد گوناگونی ساخته شده اند. بنابراین حق انتخاب دارید و می توانید مناسب ترین کاندوم را انتخاب کنید . در صورتیکه سایز آلت جنسی شما بزرگ است می توانید از سایز بزرگ کاندوم استفاده کنید و یا اگر کاندومی می خواهید که رضایت جنسی شما را کاهش ندهد و حتی دوست دارید وجودش رو در زمان آمیزش جنسی حس نکنید می‌تونید از کاندوم های فوق العاده نازک استفاده کنید که از کاندوم های استاندارد نازک تر هستند.

کاندوم های طعم دار

برای انواع مختلف آمیزش جنسی، کاندوم های طعم دار قابل استفاده هستند. می توانید از میان طیف گسترده ای از طعم های مختلف مانند: موز، توت فرنگی، پرتقال و سیب مناسب ترین را انتخاب کنید و روشی ایده آل برای به ارگاسم رسیدن را تجربه کنید. چند نمونه کاندوم طعم دار جهت خرید :

کاندوم های خاردار

کاندوم های شیاردار و خاردار نیز انواع مختلفی دارند. با انتخاب مناسب ترین نوع کاندوم می توانید رضایت جنسی را افزایش دهید و ارگاسمی رضایت بخش را نیز تجربه کنید. این کاندوم ها به سه دسته تقسیم بندی می شوند :

کاندوم خاردرا معمولی :

این کاندوم ها دارای خارهای نقطه ای ریز روی بدنه خود هستند. چند نمونه کاندوم خاردار معمولی جهت خرید :

کاندوم خاردرا درشت :

جدیدا شرکت ناچ کاندوم جدیدی تولید کرده است که دارای خارهای تا سه برابر درشت تر می باشد. اسم این مدل Big Dots  است که بیش از 690 خار درشت نقطه ای روی بدنه آن تعبیه شده است.

کاندوم خاردار خیلی درشت (فضایی)

نوعی دیگر از کاندوم ها به کاندوم فضایی معروفند. این کاندوم ها دارای خارهای درشت شاخه مانند روی بدنه خود می باشند که مناسب خانم هایی است که به ارگاسم نمی رسند.

کاندوم های تاخیری

اگر مشکل زود انزالی داشته باشید می توانید از کاندوم های تاخیری برای درمان انزال زودرس استفاده کنید ولی اگر این مشکل را نداشته باشید، در صورت استفاده از کاندوم های تاخیری شاید آن طوری که دوست داشته‌اید به رضایت جنسی دست پیدا نکنید.

زود انزالی یکی از شایع ترین مشکلات زناشویی است که در میان ما ایرانی ها خیلی خیلی رایج است . برای درمان زود انزالی راه های مختلفی وجود داره و یکی از ساده ترین و موثرترین روش های مقابله با انزال زودرس استفاده از کاندوم های تاخیری است .تولید کننده گان کاندوم نیز این قضیه رو بخوبی درک کرده اند و انواع و اقسام مختلف کاندوم های تاخیری رو روانه ی بازار کرده اند.

انواع کاندوم از نظر جنس

کاندوم های لاتکس

کاندوم‌های طبیعی را از جنسهای مختلف می سازند که شایعترین آنها لاتکس طبیعی و پلاستیک است. امروزه اکثر کاندومها از لاتکس طبیعی درست شده اند. این نوع کاندومها موثرترین روش در جلوگیری از ابتلا به بیماریهای آمیزشی هستند. کاندومهای از جنس لاتکس طبیعی تا ۸۰۰ درصد اندازه خود قابل کشش هستند.

این کاندومها از نظر وجود سوراخ با جریان برق تست می شوند. امروزه تمامی کارخانجات سازنده کاندوم باید از استاندارد۴۰۴۷ ISO پیروی کنند. با اینکه کاندومهای از جنس لاتکس آنها را پر مصرف ترین کاندوم کرده است ولی آنها یک عده عیوبی هم دارند.

عیوب کاندوم های لاتکس:

– اگر این کاندوم‌ها با مرطوب کننده های روغنی مثل لوسیون دست و صورت و وازلین استفاده شوند دچار آسیب می شوند. تماس با مواد روغنی سبب پاره شدن این کاندومها می شود.

– تعدادی از افراد به لاتکس حساسیت دارند و نمی توانند از آن استفاده کنند. در سال ۲۰۰۹ کاندومی از جنس وایتکس (Vytex) ساخته شد که در آن ۹۰ درصد پروتئینهائی که در لاتکس طبیعی سبب حساسیت می شدند، حذف شده اند. یک نوع کاندوم عاری از مواد حساسیت ساخته شده است که جنس آن از لاتکس صناعی است که پلی ایزوپرن نامیده می شود.

• حتما باید این مساله را بررسی کنید که آیا همسر شما به لاتکس حساسیت نداشته باشد . واژن بعضی از خانم ها و آلت تناسلی بعضی آقایون به لاتکس حساسیت دارد و در این موارد باید از کاندوم های پلی اورتان استفاده کرد .

کاندوم های پلی یورتان

کاندومهای پلی یورتان ضخامت خیلی اندک دارند و فوق العاده نازک هستند. ضخامت آنها از چهار تا هفت صدم میلی متر متفاوت است.

مزایای کاندوم‌های پلی یورتان:

– حرارات را خیلی بهتر از کاندومهای از جنس لاتکس منتقل می کنند.

– در مقابل حرارت و اشعه ماوراء بنفش حساسیت کمتری دارند بنابراین نگهداری آنها ساده تر است.

– کاندومهای پلی یورتان با مواد مرطوب کننده حاوی روغن قابل استفاده هستند.

– خیلی کمتر از لاتکس حساسیت زا می باشند.

– فاقد بو هستند.

کاندوم زنانه چیست؟

این نوع کاندوم گردن رحم را کاملا می پوشاند و در بیرون تا اندازه ای لبهای دستگاه تناسلی را نیز پوشش می دهد. این نوع کاندوم از ورود اسپرم به رحم جلوگیری می کند. پس از هر بار رابطه جنسی کاندوم باید دورانداخته شود و در صورت لزوم از کاندوم جدید استفاده شود. کاندوم زنانه ۷۵ درصد از حاملگی جلوگیری می کند ولی میزان جلوگیری از بیماریهای آمیزشی به همان اندازه کاندوم‌های مردانه نیست. هرگز نباید کاندوم زنانه همراه با کاندوم مردانه استفاده شود.

حالا من چه نوع کاندومی بخرم؟!

زمانی که می‌پرسید چه نوع کاندومی مناسب‌تر است ‌و چه نوعی را باید بخرم؟ باید بگوییم کاملا بستگی به نظر خودتان دارد. به این دلیل که بدن هر انسانی متفاوت است و هر شخصی دوست دارد رابطه جنسی ایده آلی داشته باشد، می‌توانید انواع مختلف آن را امتحان کنید تا مناسب ترین نوع آن را که احساس خوبی به شما می‌دهد را پیدا کنید.

شما باید انواع مختلف کاندوم مانند: کاندوم های خاردار ٬ تاخیری ، فضایی ٬ طعم دار، کلاسیک، اسپرم کش ٬ لاتکس و یا بدون لاتکس و یا کاندوم های حاوی لوبریکانت را امتحان کنید تا زمانی که شما و همسرتان مناسب ترین و ایده آل ترین نوع را بیابید.

برخی کاندوم ها طوری طراحی شده اند که می توانند شدت رضایت جنسی زوجین رو چند برابر کنند و در زمان استفاده از آن ها متوجه خواهید شد که کاندوم علاوه بر محافظت شما از ابتلا به بیماری های جنسی و جلوگیری از بارداری ناخواسته می‌تواند باعث بهبود زندگی جنسی شما نیز شود.

خرید کاندوم

اگر شرایط مناسبی نیست و یا روی گفتنش را ندارید می‌توانید ویژگی‌های کاندوم مورد نظرتان را روی یک کاغذ نوشته و به فروشنده بدهید. بهتر است زمان خرید کاندوم، تعداد بیشتری بخرید تا مجبور نباشید هربار به این منظور به داروخانه مراجعه کنید.

از دیگر راه‌های خرید کاندوم، خرید غیر حضوری و اینترنتی است. شما می‌توانید کاندوم مطابق با خواسته و نیازتان را از فروشگاه اینترنتی کادولین خریداری کرده و به صورت محرمانه و سریع تحویل بگیرید.

• کاندوم ها همیشگی نیستند، برای همین از اینکه تاریخ مصرف آن نگذشته باشد اطمینان حاصل کنید. تمامی کاندوم های ارائه شده در کادولین دارای تاریخ انقضای طولانی هستند.